Ze sexuálního zneužití byl obviněn už i Charlie Sheen. Údajně znásilnil 13letého herce

09. 11. 2017 • 21:51

Herec Charlie Sheen, který se proslavil především jako Charlie Harper v americkém komediálním seriálu Dva a půl chlapa, čelí obvinění ze znásilnění svého hereckého kolegy Coreyho Haima, který zemřel v roce 2010 ve věku 38 let. Mělo k tomu dojít v roce 1986, Sheen to však zásadně odmítá. Informoval o tom americký magazín National Enquirer.

Harvey Weinstein, Kevin Spacey, Dustin Hoffman, Ed Westwick a nyní už i Charlie Sheen. V Hollywoodu se v posledních týdnech s odhalenými sexuálními skandály doslova roztrhl pytel. Herec ze seriálu Dva a půl chlapa má být další významnou osobností, která se údajně dopustila sexuálního násilí, a to na hereckém kolegovi Coreyovi Haimovi.

Ke znásilnění mělo dojít v roce 1986 při natáčení filmu Lucas. Charliemu Sheenovi bylo tehdy devatenáct let, Haimovi teprve třináct. S obviněním po třiceti letech od události přišel bývalý herec a přítel Coreyho Haima Dominick Brascia. Ten již před několika lety napsal v knize o Haimovi, že ho při natáčení filmu Lucas zneužil starší kolega. Tenkrát však jméno nezmínil.

„Haim se mi svěřil, že měl anální sex s Charliem Sheenem. Bylo to v době, kdy spolu natáčeli film Lucas. Myslel si, že spolu mají vztah a chtěl se Sheenem být, ale ten ho jen zneužil a pak už o něj neprojevil zájem,“ řekl Brascia pro National Enquirer. Haim je již sedm let po smrti. 

Charlie Sheen před dvěma lety přiznal, že je HIV pozitivní. Doplatil tak na svůj bouřlivý sexuální život, kterému podobně jako večírkům plným drog a alkoholu holdoval. Obvinění ze sexuálního zneužití Haima však zcela zásadně odmítá. „Charlie Sheen kategoricky odmítá tato obvinění,“ cituje prohlášení vydané hercovým mluvčím portál The Telegraph.

Charlie Sheen je neřízená střela z hereckého klanu Estévezů. Vše o hvězdě seriálu Dva a půl chlapa čtěte zde>>>

Pokud nezačne Zeman vysvětlovat, musí skončit. Spolu s Bradáčovou riskují zbytky důvěry

Jan Januš
Včera • 18:00

KOMENTÁŘ JANA JANUŠE | „Boj o šlechtické majetky. Nejvyšší žalobce zasáhl a nahrál známému“ a „Nejdřív se přimlouval v kavárně, pak se dvakrát dovolal,“ popisují podle dosavadních informací nestandardní chování nejvyššího státní zástupce Pavla Zemana ve dvou titulcích SeznamZprávy. Pavel Zeman podle nich opakovaně vstupoval do případu spojeného s jeho známým. Ať už to bylo jakkoliv, šéfžalobce teď nemůže dělat to, co právě dělá: prakticky se obrnit mlčením a vydat jen krátké tiskové prohlášení, které ani nelze dohledat na webu Nejvyššího státního zastupitelství či na jeho twitterovém účtu. Zvláště v době, kdy veřejná žaloba prohrává ty nejvýraznější kauzy a pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová stále mlží o svých prezidentských ambicích.

Přečíst celý článek