Konec švindlů, které jsme dosud páchali. Hitparáda billboardové stupidity. Komentář Petra Holce

Petr Holec

Jsou volby a k nim už neodmyslitelně patří billboardová stupidita. A zvlášť u nás, kde billboardy tradičně slouží hlavně jako kapesné z kampaně pro politiky, protože jiný větší efekt zatím nepotvrdila žádná studie. Všichni se před čtyřmi roky smáli sloganu „Prostě to zařídíme“, s nímž ANO vyhrálo volby. Letos jako by ho proto všichni okopírovali, jen špatně.

Máloco ale trumfne i logickou stupiditu Spojených sil pro Prahu. To je, kdybyste náhodou nevěděli, parta TOP 09, STAN, lidovců, LES, Demokratů Jana Kasla a zhruba všech, co se nějak potřebovali spojit, protože jim jinak hrozí, že stěží prolezou na magistrát. Na jejich billboardech najdete vzletná hesla jako „Konec švindlů! Stop korupci na radnici“ nebo „Konec chaosu!“. Tak určitě! Tohle musel být fakt brainstorming za všechny prachy.

Spojeným silám jako by totiž nějak uniklo, že STAN i lidovci doteď tvoří Trojkoalici, což je taková menší předehra Spojených sil pro Prahu a taky nefunkčnosti všech podobných účelových slepenců. A tato Trojkoalice pro změnu sedí v pražské koalici a má v ní náměstky i radní primátorky. Chápu, že si toho za celé čtyři roky jen málokdo všiml a že i sama Trojkoalice by na své účinkování v čele Prahy nejspíš ráda zapomněla. Nejen na Matěje Stropnického totiž hned tak nezapomeneme.

Nechte peníze v Česku a my vám za to nezvýšíme daně. Komentář Petra Holce

sinfin.digital