Herbalife už dnes není o hubnutí, ale snaží se motivovat lidi k tomu, aby žili svůj nejlepší život, říká Barbora Langer

Audioverze

Vystudovala FTVS a díky tomu začala pracovat ve firmě Nike jako instruktorka běhu. „Musím říct, že běh jsem v té době neměla moc ráda, ale pomohlo mi to se ve firmě uchytit a postupovat,“ říká Barbora Langer v nové epizodě podcastu Podnikatelka. Načerpané zkušenosti pak mohla zúročit i ve skupině Packeta a nyní také na pozici generální ředitelky pro ČR a Slovensko společnosti Herbalife.

Herbalife byla v devadesátých letech synonymem hubnutí mnoha Čechů. „Dnes už není jen o hubnutí, ale snaží se motivovat lidi k tomu, aby žili svůj nejlepší život,“ říká Barbora Langer, současná generální ředitelka firmy Herbalife pro Česko a Slovensko. 

„Náš sortiment nezahrnuje pouze produkty pro zdravou stravu, ale také vitamíny, péči o pleť a mnoho dalšího,“ dodává hned vzápětí. 

Firma v dnešní době nabízí široké portfolio produktů, které jsou určeny nejen dospělým, ale i dětem. A zaměřuje se i na sportovce. „Formule 1 je jeden z našich nejlepších produktů, což je lahodný shake plný živin,“ přibližuje Barbora. 

V nejbližší době má firma v plánu přijít s novým produktem na vytrvalostní sporty z řady H24. „Tento produkt bude zaměřen na vytrvalostní sport a předpokládá se, že bude skvělým spojencem profesionálních sportovců,“ říká Barbora. „Navíc firma plánuje rozšířit svou nabídku o produkty určené speciálně pro děti,“ dodává.

O tom, jak se jí podařilo dostat se z řadového místa až do nejvyšších manažerských pater, o zkušenostech a také principech a zásadách, které jí v tom pomohly, se více dozvíte v dalším díle podcastu Podnikatelka. A jak sama Barbora v závěru říká: „Když si myslíš, že nemůžeš, můžeš ještě třikrát. Tato filozofie mi pomohla překonat mnohé překážky a dosáhnout úspěchu.“

sinfin.digital