Přiznávám, že jsem milionová holka. Podnikáním vydělávám víc než hudbou, říká Dara Rolins

Když se řekne Dara Rolins, asi každý si vybaví zpěvačku, která od dětství patří mezi hvězdy hudební scény. Řadu úspěchů má ale i na byznysovém poli, ať už ve formě vlastní značky, nebo v podobě spolupráce s ostatními brandy, včetně velkých nadnárodních společností. A právě o tom je dnešní epizoda podcastu Podnikatelka.

„Hudba z mého života neodešla, neodchází a ani to nemám v plánu. To, že se na to nabalily jiné aktivity, není výjimečný jev, sleduji to i u mých slavnějších kolegyň. Mám to jako další aktivitu navrch a potřebu bavit se něčím jiným,“ popisuje Rolins svou dráhu podnikatelky a dodává: „Není to zdaleka jen o tom, že jsem zpěvačka a že je s mým jménem spojeno několik dalších značek. Zaměstnávám a dávám příležitosti dalším lidem, které živím. To ze mě dělá něco, co má cenu a hodnotu. Navíc to není jen legrace a hezké fotky, ale regulérní a poměrně dost složitá práce. Ale to k podnikání patří a jsem za to ráda.“

Podle čeho si Dara Rolins vybírá, s kým bude spolupracovat a do jaké spolupráce se nepouští? Co jí pro podnikání dala hudební kariéra? Poslechněte si celý podcast Kateřiny Haring.

sinfin.digital