Síla pásků: Jak tejpování mění svět kosmetiky

Audioverze

„Kouzlu tejpování jsem doslova propadla. Je to úžasná pomůcka při bolestech, kožních problémech či estestických nedokonalostech,“ říká Markéta Ježková, distributorka tejpů CureTape® a CureTape Beauty® pro Českou a Slovenskou republiku v novém dílu podcastu Podnikatelka.

„Všude a vždy se mnou cestují mé kosmetické tejpy, které jsou nedílnou součástí mé taštičky nejen během výletů a dovolených. Jejich aplikace je snadná a přináší okamžité výhody,“ říká Markéta. 

Tejpování je podle ní šetrná metoda, která nevyžaduje použití chemikálií ani léků. „Kosmetické tejpy dosahují skvělých výsledků zejména ve spojení s obličejovou jógou či masážemi. Osobně je ráda používám před moderováním nebo před důležitými událostmi, protože za krátkou dobu pleť vyhladí, zjemní hluboké vrásky a jemné linie téměř zmizí,“ vysvětluje Markéta.

„Mým osobním tipem jsou také CrossLinq, které uleví od svalové bolesti kdekoliv na těle, pomohou ale také s akutním akné na obličeji nebo zádech, hodí se i na tejpování jizev po chirurgických zákrocích. Výsledky jejich aplikace na pleť s jizvami po akné jsou doslova dechberoucí. Navíc jsou bezpečné pro děti i jedince s citlivou pokožkou,“ dodává.

Chtěli byste zjistit více o BeautyTape a jak Markéta rozjela tento podnikatelský projekt? To vše a mnohem více se dozvíte v novém dílu podcastu #Podnikatelka. Buďte připraveni na inspirativní příběh o úspěchu a podnikání!

sinfin.digital