Umět si prosadit svou je důležité. Na konferenci Ženy v byznysu vám poradíme, jak na to, říkají Tygl, Barnová a Nešporek

Konference Ženy v byznysu má za sebou tři úspěšné ročníky. Ten čtvrtý, který se chystá na 26. dubna, bude výjimečný i tím, že zakladatelky konference Kateřina Tygl a Alena Barnová spojily síly s Českomoravskou asociací podnikatelek a manažerek. Její viceprezidentka Renáta Valerie Nešporek je spolu s Tygl a Barnovou hostem nové epizody podcastu Podnikatelka, kde společně řeší hlavní téma akce – umění se v ženském byznysu prosadit.

„Za nás ženy to nikdo neudělá. Když na něčem tvrdě dřete, ale neprosadíte to, tak to nemá dopad a to je velká škoda,“ říká Tygl. „Není to o tom vrhnout se do podnikání, jen abyste se prosadili a byli svým pánem. To vlastně vůbec není nutné, když to tak necítíte. Je to právě i o tom umět si stát za tím, co chcete,“ doplňuje ji Barnová. Podle Nešporek neexistuje zaručený recept, jak se v podnikání prosadit a uspět. „Každá žena má svůj individuální. Přijďte na konferenci a nalezněte ten váš,“ vybízí podnikatelky. 

Co musí ženy v byznysu umět? A je důležitější talent, nebo tvrdá práce? Poslechněte si celou epizodu.

Podcast je pouze pro předplatitele
Dozvíte se:
  • Hosty Kateřiny Haring byly zakladatelky konference Ženy v byznysu Kateřina Tygl a Alena Barnová a viceprezidentka ČMAPM Valerie Nešporek.
  • Co musí ženy v byznysu umět?
  • A je důležitější talent, nebo tvrdá práce?
  • Poslechněte si novou epizodu podcastu Podnikatelka.
sinfin.digital