V digitální komunikaci se školkami jsem našla díru na trhu, říká Horáčková Seidelová

Vystudovaná politoložka a lingvistka Vanda Horáčková Seidelová svou kariéru směřovala do diplomacie. Nakonec ale zakotvila v úplně jiné oblasti a aktuálně se snaží o zlepšení komunikace předškolních zařízení s rodiči dětí. „Myslela jsem, že se jen podívám na internet, kde jsem čekala, že už existuje nějaká aplikace a tu prostě jen školce doporučím a vyřeším problém. Žádnou takovou jsem ale nenašla. A když jsem zjistila, že přátele to tíží taky, rozhodla jsem se vytvořit vlastní,“ říká Horáčková Seidelová, která slaví úspěchy s aplikací Twigsee.

„Se školkou, kam chodí můj syn, jsme byli spokojeni, jen komunikace byla nekoordinovaná. Protože dělám v technologické firmě, napadlo mě, že by to šlo dělat jinak,“ popisuje Horáčková Seidelová počáteční impuls, který vedl k vytvoření aplikace Twigsee. S nápadem oslovila téměř tři tisíce rodičů a následně i samotné školky. „Viděli jsme tam ten průnik, že obě strany chtějí to samé, jen se technicky nepotkávají. A tam byl prostor pro změnu. Řekla jsem si, že jestli seženu jednoho jediného placeného zákazníka, tak tu je opravdu díra na trhu,“ dodává Horáčková Seidelová.

Jak konkrétně Twigsee pomáhá zlepšovat komunikaci mezi školkou a rodiči a kolik práce s administrativou předškolním zařízením ušetří? Poslechněte si celý podcast.

Koronavirus možná přesune módní průmysl do onlinu. Sním o angažmá u Diora, říká Vytlačilová

sinfin.digital