Z vašeho projektu vytvoříme příběh, který si média zamilují, říká Eva Kupcová ze saurusmedia

Audioverze

Na českém mediálním trhu se Eva Kupcová pohybuje již více než deset let a ví, co novináři potřebují. „Novináři jsou prvními čtenáři vašich příběhů a saurusmedia je správným redaktorům odvypráví tak poutavě, že o nich skrze svá média dají vědět široké veřejnosti,“ říká o roli agentury saurusmedia, kterou spoluzaložila. „Příběhy nás baví nejen vymýšlet, ale také jim dávat konkrétní podobu, ať už textovou, nebo vizuální,“ dodává v podcastu Podnikatelka.

Tým saurusmedia je tvořen výhradně ženami, a tak se Eva svěřuje i s tím, jak si nastavily pravidla, když do kolektivu postupně začaly přibývat také děti jednotlivých kolegyň. „Rodina mě přiměla nemyslet na práci pořád,“ říká ke své roli maminky se dvěma dětmi.

Koncem loňského roku převzala od Tomáše Studeníka také pořádání konferencí Fuckup Nights, které mapují největší profesní průšvihy zajímavých Čechů. „Slyšet, že chyby jsou nezbytnou součástí osobního i profesního růstu a že chybují i inspirativní a úspěšné osobnosti, je podle mě velmi úlevné,“ říká Eva. 

„S Tomášem Studeníkem spolupracujeme v rámci marketingu už mnoho let a moc nás potěšilo, že nám nabídl dál v Česku bořit tabu spojená s omyly,“ dodává s tím, že původní pořadatel zde vybudoval silnou komunitu, kterou chce nový tým rozvíjet.

Jaké sama firma saurusmedia zažila fuckupy na vlastní kůži? Jak pracuje celý tým „saurusek“, když v něm jsou samé ženy a také maminky? To i další se dozvíte v dalším díle podcastu Podnikatelka.

sinfin.digital