Havel & Partnes přibrali dva nové spolumajitele. A Brož & Sokol & Novák chtějí s novou partnerkou rozvíjet rodinně právní poradenství

Jan Januš

VÝBĚR JANA JANUŠE | V advokátní kanceláři Havel & Partners proběhla se začátkem roku tradiční vlna povyšování, kancelář tak má od letoška dva nové spolumajitele, Ondřeje Majera a Jana Šturma. Kariérního posunu se dočkalo taktéž 12 dalších advokátů. I v Brož & Sokol & Novák došlo k významné personálii, Michaela Lang se posunula na pozici partnerky. Poradenská skupina Deloitte pak finalizuje přípravy letošního ročníku ankety Zákon roku, jejímž je INFO.CZ opět mediálním partnerem. Po zasedání nominační rady jeden předpis z loňské covidem zasažené legislativní nadílky výrazněji vyčnívá, tipnete si jaký?

Ondřej Majer a Jan Šturm se z pozici partnerů kanceláře Havel & Partners posunuli do spoluvlastnických rolí, nově jsou společníky neboli ekvity partnery. Z veřejného rejstříku zatím není výše jejich podílů zřejmá, vzhledem k předchozím obdobným povyšováním ale lze předpokládat, že budou držet řádově jednotky procent společnosti. Největší podíl, zhruba třetinový, dlouhodobě ovládá řídící partner kanceláře Jaroslav Havel, k dalším společníkům patří například Marek Vojáček, Robert Nešpůrek, Václav Audes či ve veřejném prostoru známější František Korbel a Robert Neruda. 

Ze zákulisí právnické fakulty: Jak se stal profesor Jelínek vedoucím katedry trestního práva

Zbytek textu je pro předplatitele
sinfin.digital