Holásek kandiduje do Senátu. KPMG pak hlásí nástup partnera z Havel & Partners

Jan Januš

ADVOKÁTNÍ VÝBĚR JANA JANUŠE | Do Senátu v nadcházejících volbách kandiduje rovněž advokát Jan Holásek, bývalý spolumajitel největší advokátní kanceláře na českém trhu Havel & Partners, dříve Havel, Holásek & Partners. Jinak se ale advokáti do politiky příliš nehrnou, což je škoda. KPMG Legal pak v tuto chvíli exkluzivně prostřednictvím Advokátního výběru hlásí zajímavou personální posilu, dříve spojenou právě s kanceláří Havel & Partners.

Advokát Jan Holásek odešel v roce 2015 z prostředí velké advokacie. Svůj tehdejší podíl ve firmě, která se v roce 2018 přejmenovala na Havel & Partners a má dnes více než miliardový obrat, prodal a začal se vedle práva více věnovat také investicím a developerským projektům. Zároveň ho ale zajímala politika, působí tak v zastupitelstvu města Hradec Králové a v tomto regionu nyní rovněž kandiduje do Senátu. Podle svých slov pro INFO.CZ chce „aktivně zastupovat rodný region v Praze, přispět ke kvalitě legislativy a ochraně právního státu a demokratických hodnot“. 

„Kandiduji jako nezávislý kandidát s podporou sedmi demokratických stran a hnutí včetně Hradeckého demokratického klubu, za který jsem zastupitel v zastupitelstvu města Hradec Králové. Záměrem je jako nezávislý a odborný kandidát – právník spojit do Senátu středopravé demokratické strany a hnutí,“ popsal mi rovněž Holásek.

Sedlakova Legal se přejmenuje, teď mění logo i web. I na něm budeme nabírat klienty, plánují

sinfin.digital