Pět událostí na trhu právních služeb, které by vám neměly uniknout

VÝBĚR JAROSLAVA KRAMERA | Souhrn nejzajímavějších událostí uplynulých týdnů na trhu právních služeb otevírá nové angažmá Petry Myšákové, která se od září stane novou partnerkou a vedoucí týmu bankovnictví a financí kanceláře CMS v České republice. Věnujeme se také ekonomickému růstu kanceláře Havel & Partners nebo zvýšení transparentnosti advokátních úschov.

Petra Myšáková je novou partnerkou CMS

Mezinárodní advokátní kancelář CMS přivítá ve svých řadách od 1. září Petru Myšákovou, která se stane partnerkou pražské kanceláře a vedoucí týmu bankovnictví a financí v České republice. „Příchod Petry představuje významný krok k dalšímu posílení CMS na českém a regionální právním trhu,“ avizuje kancelář. Petra, která doposud působila jako Counsel v kanceláři Allen & Overy, je všeobecně uznávána jako přední osobnost v tomto odvětví.

Právní služby mají zatím silný rok. Trh je ale nepředvídatelný a napoví až podzim, říká Helen Rodwell z CMS

„Její rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím při domácích i zahraničních transakcích, zejména v oblasti akvizičního financování, financování nemovitostí, projektového financování a financování investičních a provozních aktiv významně posílí stávající nabídku CMS v oblasti financování,“ dodává kancelář. Petra Myšáková je jako expertka zařazena do řady mezinárodních i lokálních přehledů, patří také ke 131 inspirativním ženám ve světě financí projektu #FinŽeny nebo TOP 100 byznys právniček v Česku podle projektu #PRVNÍCH100LET.

Havel & Partners opět roste

sinfin.digital