Servus skončil jako partner v Eversheds. O společném byznysu jedná s headhunterem Bubeníkem

Jan Januš

Advokát Stanislav Servus opustil pozici partnera v mezinárodní advokátní kanceláři Eversheds Sutherland. Dál se chce primárně věnovat rodinným firmám a problematice nástupnictví. S Radkem Dudášem vytvořil pro tyto účely platformu Wardens Group, nový projekt chce spustit rovněž s headhuntery Janem Bubeníkem a Pavlem Lhotkou.

„Již delší dobu se věnuji intenzivně problematice předávání rodinných firem a správě rodinného bohatství, včetně tématu svěřenských fondů, přičemž do budoucna bych se chtěl věnovat primárně pouze této oblasti,“ popisuje pro INFO.CZ Stanislav Servus, proč se rozhodl odejít z pozice partnera kanceláře Eversheds Sutherland. 

„Chci také více volnosti proto, abych se mohl věnovat více svým nejbližším. Souvisí to i s tím, že jsem si nedávno prožil dosti náročnou osobní a zdravotní krizi a uvědomil jsem si, že bych se v další polovině svého života měl více věnovat oblastem, které mě naplňují nejvíce a mám z nich nejvíce radosti a zároveň mohu být užitečný i ostatním,“ dodává.

Finanční úřady kontrolují Pětadvacítku. Podnikatelé mohou vracet víc peněz, než dostali, varuje advokát Hlína

sinfin.digital