Světový četník: Kde má americká armáda rozmístěné své vojáky a základny? | info.cz

Články odjinud

Světový četník: Kde má americká armáda rozmístěné své vojáky a základny?

Světový četník: Kde má americká armáda rozmístěné své vojáky a základny?
 

Svým voličům slíbil, že americké chlapce v uniformách vrátí ze zámoří. A že sníží výdaje Spojených států na zahraniční vojenské mise, neboť peníze jsou potřeba doma. Jak se tyto sliby daří prezidentovi USA Donaldu Trumpovi plnit? A opravdu Američané couvají z role světového četníka? INFO.CZ v uplynulých týdnech mapovalo role a vyhlídky americké armády ve světě. Níže si můžete prohlédnout grafické znázornění amerických základen ve vybraných regionech, odkazy na jednotlivé analýzy naleznete na konci článku. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud