Paroubek s kamarádem Michkem udeřili na jeho „budoucí bývalou“ Petru: Miliony vzala ona, šéfka asociace zlatokopek | info.cz

Články odjinud

Paroubek s kamarádem Michkem udeřili na jeho „budoucí bývalou“ Petru: Miliony vzala ona, šéfka asociace zlatokopek

Jiří Paroubek vysvětloval, kde se u něj vzalo 3,5 milionu korun. Odmítá tvrzení Radiožurnálu, že by je měl doma v trezoru. Peníze prý byly v trezoru v bance. Bývalý premiér po odchodu své ženy ze společné domácnosti začal prý půjčku od svého přítele řešit. V ČSOB se dotazoval na osobu, která do sejfu v bance vstoupila. Jeho přítel, podniaktel Petr Michek, se pak na čtvrteční tiskovce ostře navezl do Petry Paroubkové, expremiérovy „bývalé budoucí“ ženy.

Paroubek se s manželkou Petrou rozvádí a odvrací její útoky, že měl nelegální milionové příjmy nebo že u nich došlo na domácí násilí.

Na dotaz Blesk Zpráv dnes Paroubek řekl, že tím člověkem, který vstoupil do jeho bankovního sejfu, mohla být právě jeho žena Petra. Podle Paroubka jsou peníze ve společném jmění manželů.

Na půjčení 3,5 milionu korun se Jiří Paroubek dohodl v roce 2016 na konci léta v Řecku se svým přítelem Petrem Michkem. „Klíče od sejfu jsem měl jen já a Petra. A peníze zmizely. Tečka,“ řekl dnes Paroubek.


Rozhovor s Jiřím Paroubkem v pořadu Štrunc! autor: INFO.CZ


Paroubkův přítel zaútočil na Petru

Podle Michka o půjčených penězích věděla také Petra Paroubková, která se podle něj svými vyjádřeními zapojila do kampaně, která má vést k nezvolení Jiří Paroubka do Senátu, kam kandiduje na Ostravsku.

Právě Michek se dnes do Paroubkové ostře navezl. „Gratuluji Petře, že se stala předsedkyní asociace českých zlatokopek,“ uvedl.

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud