Přichází nový typ vazalství a Češi to cítí, blíží se důležité rozhodnutí, říká Pavel Fischer | info.cz

Články odjinud

Přichází nový typ vazalství a Češi to cítí, blíží se důležité rozhodnutí, říká Pavel Fischer

Ve vzduchu visí velký problém a lidé to cítí, právě teď hrajeme o naši budoucnost a musíme potvrdit svou orientaci na Západ, tvrdí nezávislý kandidát na senátora Pavel Fischer. Obává se hlavně rostoucího vlivu Číny, ale znepokojuje ho i stav tuzemské diplomacie. Výkon prezidenta Miloše Zemana označuje za kritický, vadí mu především mlčení k srpnu 1968 a nečinnost při nejmenování ministra zahraničí. Kritizuje ale také Evropskou komisi a jejího předsedu Jeana Clauda Junckera. Za co? Proč kandiduje jako nezávislý? Bude případné účinkování v Senátu pouze přípravou před další prezidentskou volbou? Podívejte se na rozhovor, všechna interview Pavla Štrunce najdete TADY.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud