Změny v představenstvu CZECHOSLOVAK GROUP, místopředsedy jsou Miroslav Dorňák a David Chour

Prezentace klienta

Od září 2020 nastupují do pozice místopředsedů představenstva holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) Miroslav Dorňák, generální ředitel holdingové společnosti CSGM, a David Chour, finanční ředitel holdingu CSG (Group CFO). Miroslav Dorňák vede CSGM od března 2019, David Chour nastoupil do pozice finančního ředitele CSG v srpnu 2020. Oba místopředsedové představenstva budou mít na starosti i strategické rozvojové projekty skupiny, která je vlastněná Michalem Strnadem. Ten zůstává předsedou představenstva CSG.

Miroslav Dorňák před svým příchodem do CSG prošel významnými pozicemi např. v investiční skupině PPF či v poradenské společnosti PWC, působil i jako krizový manažer.  Po svém nástupu do CSG měl na starosti přeměnu rodinné firmy na holdingové uspořádání. Podílel se na vzniku nové organizační struktury CSG a vybudoval servisní společnost CSGM. Michal Strnad, majitel CSG, ke jmenování Miroslava Dorňáka do pozice místopředsedy představenstva uvádí: „Mirek odvedl na výbornou nelehký úkol přetvořit rodinou firmu s dominantní manažerskou rolí majitele na standardní holding, který si přitom uchovává pružnost rozhodování. Jako místopředseda představenstva bude mít na starosti i strategický rozvoj celé skupiny.“ 

 „Posun do představenstva CSG pro mě znamená především možnost podílet se na dalším směřování celé skupiny, a to s cílem dokončit již započaté strategické projekty v rámci holdingu a jeho divizí,“ uvedl Miroslav Dorňák.

Babiš stagnuje, ODS klesá, ČSSD roste. Čerstvá data naznačila, kde se bude rozhodovat o výsledku voleb

sinfin.digital