Další zlom v pátrání po Míše. Otakar S. po sobě údajně nechal dva dopisy. Proč jeden přeškrtal?

Blesk.cz

11. 02. 2017 • 23:44

Jsou lesy na Kralovicku klíčem ke zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové? Ústečtí policisté tam v pátek pořádali obří manévry a podrobně je v rojnicích prohledávali. Údajně je tam zavedly dopisy na rozloučenou, které po sobě zanechal hlavní podezřelý Otakar S. (†38). Přiznal se v nich?

Přítele matky zmizelé školačky Otakara S. našli oběšeného 30. ledna v jeho bytě v Čeminách na Plzeňsku. Nebylo to ale poprvé, kdy se pokusil vzít si život. Pouhých pět dní po Míšině zmizení začal rozesílat sebevražedné esemesky právě z lesa u silnice mezi Ústím nad Labem a Plzní. Záchranáři ho nakonec našli podle signálu z jeho mobilního telefonu živého, jak opilý spí v odstaveném autě.

Zdálo se tedy, že policisté na Kralovicko vyrazili právě kvůli této spojitosti s případem. Ukazuje se však, že je tam mohl nasměrovat sám Otakar. Podle zdroje televize Prima, který je obeznámen s vyšetřováním, totiž po sobě zanechal dva dopisy na rozloučenou. Přesněji šlo o dvě verze jednoho listu: první byla přeškrtaná a nedopsaná, druhou už dokončil.

Policisté zatím existenci dopisů nepotvrdili a neobjasnili ani důvod manévrů v lese. „Bohužel v tuto chvíli nemáme žádné aktuální informace, které bychom mohli zveřejnit,“ uvedla ústecká mluvčí Veronika Hyšplerová.

Přestože v pátek policisté prohledali jen asi kilometr čtvereční prostoru nejblíže k silnici, v sobotu už se na místo nevrátili. Důvodem mohl být čerstvý sníh, který by pátrání komplikoval. Kriminalisté se ale podle televize zaměřují také na několik staveb v okolí Plzně, na kterých Otakar S. pracoval jako dělník.

Text vyšel na serveru Blesk.cz. Další informace o případu zde.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

SDÍLET