Newsletter 500 znaků: Zjistěte, co právě čtou autoři INFO.CZ, a nechte se inspirovat

Nevíte, kterou knihu číst dřív? Máte pocit, že vám v tom tempu nějaké zajímavé čtení uniká? Na INFO.CZ každý čtvrtek posíláme newsletter plný tipů, které vám s orientací pomůžou. Najdete v něm nové tituly, ale i knížky, ke kterým se naši autoři rádi vracejí i po letech. Třeba jako tyhle dvě z posledního vydání. Tlačítko pro odběr newsletteru najdete na konci článku.

Filip Topol – Kilián Nedory

TIP VRATISLAVA DOSTÁLA | Filip Topol: Rozervanec a plachý muž. Člověk, který měl odvahu žít nadoraz. Zažil jsem ho, vím to. Psí Vojáci – taky legenda. A pak ta píseň, Kilián Nedory. Nedávno vyšla i knížka, sice jenom torzo, ale i tak zase silné: „Jsem sám v nějakém hotelu a nemám ponětí proč / piju víno a chtěl bych spát ale nemůžu / Dnes je v Dobřichovicích povolen odstřel kachen / chtěl bych aby se každý modlil za ty kachny / V televizi se setkalo stádo debilů / jak je to krásný že si rozumějí.“

Liou Cch´-sin – Vzpomínka na zemi

TIP MICHALA PŮRA | Závěrečný díl mimořádné čínské sci-fi trilogie je úplně jiný než dva předchozí. Je to kniha nejdelší, má téměř 800 stránek a děj roztažený do několika století. Těžko z příběhu něco prozrazovat, snad jen že kontakt s mimozemšťany tentokrát bude velmi intenzivní. Nemusíte se bát, že by četba neutíkala, protože Liou Cch´-sin text rozsekal do velmi krátkých a svižných kapitol. Až celou trilogii dočtete, ani si neuvědomíte, že za sebou máte 1800 stran.

Další tipy už si necháme do newsletteru. Chcete ho dostávat každý čtvrtek do mailu? Klikněte na obrázek pod textem a přihlaste se k odběru.

SDÍLET
sinfin.digital