Autor je politický analytik a reportér. Členem redakce INFO.CZ je od února 2017, předtím psal více než sedm let pro Deník Referendum. V letech 2014 až 2020 působil také v Radě ČT. Studoval politologii a sociologii na FSS MU v Brně. Věnuje se moderní české politice.

Nikde jinde se tak podrobně předseda Pirátů @PiratIvanBartos k aktuálnímu dění zatím nevyjádřil. Dejte si. https://t.co/MtATArWza2
1) „Vzhledem k závažnosti tématu i vzhledem k odpovědím generálního ředitele Petra Dvořáka na usnesení Rady ČT navrhuji, aby se společná pracovní schůzka RČT a DK RČT uskutečnila v rámci transparentního mimořádného jednání Rady ČT ve středu 21. 4.“ To napsala radním H. Lipovská.
2) Nakonec mimořádné jednání Rady ČT nebude. Uskuteční se jen neveřejná porada radních s dozorčí komisí. „Upozorňuji, že pracovní porady se nebude možné účastnit přes videokonferenci,“ napsal radním předseda Rady ČT Pavel Matocha. Řešit se bude nejspíš také Petr Dvořák a Gopas.
3) A to přesto, že předseda dozorčí komise radním napsal, že výsledky z kontroly na programu nejsou. „Předpokládám, že DK předloží zprávy z kontrolních šetření týkajících se Leica Gallery a Gopas ve stanovených termínech,“ dodal. Tedy v květnu. I tak bychom měli být ve střehu.
Erik Tabery na webu Respektu dneska píše o tragédii Jana Hamáčka. Martin Schmarcz zase o tom, jak český Honza vyzrál na ruského Ivana. https://t.co/ALHHS1sO4q
sinfin.digital