Autor je politický reportér a komentátor. Členem redakce INFO.CZ je od února 2017, předtím psal více než sedm let pro Deník Referendum. V letech 2014 až 2020 působil také v Radě ČT. V roce 2021 knižně publikoval reportážní road trip po českém a moravském venkově Česká jízda. Studoval politologii a sociologii na FSS MU v Brně. Věnuje se moderní české politice.

Nejnovější příspěvky

To je pěkný 😃 „Šéf špionů“ Petr Mlejnek se téměř deset let scházel se v současnosti obviněným Michalem Redlem. „Existují náznaky, že mohl vynášet a spolupracovat s touto velmi problematickou skupinou,“ říká investigativní reportér Seznam Zpráv Janek Kroupa.
Posledních dvacet minut Slavia teda sehrála opravdu s velkým přehledem.
Stranám stávající koalice se sice podařilo vystrnadit Andreje Babiše z vlády, avšak příčiny, které umožnily expanzi hnutí ANO, jako by se nám vracely. A Rakušan ne a ne to pochopit.https://t.co/5gm3CAJngH
Nechcete ten film pustit od začátku a aspoň trochu jinak? Tahle verze se opravdu nepovedla. https://t.co/7xspdYrd4h
1. Několik dlouhých let jsem při tréninku používal hodinky značky Suuonto - a byl jsem celkem spokojenej. Přesto jsem ale předloni vyzkoušel Garminy. Výsledek? Jedno velké zklamání.
sinfin.digital