Autor je politický analytik a reportér. Členem redakce INFO.CZ je od února 2017, předtím psal více než sedm let pro Deník Referendum. V letech 2014 až 2020 působil také v Radě ČT. Studoval politologii a sociologii na FSS MU v Brně. Věnuje se moderní české politice.

Nejnovější články

Blatný kupí chyby. Nový ministr nechce mluvit o petici proti Babišovi a „neumí“ číslo R

Včera, 16:46  •  Vratislav Dostál
Diego vs. Maradona. Skvělý. Byl jsem no tom v kině, dneska jsem si to ale až na zbytečný dabing užil mnohem víc. Moje celé dětství a dospívání a všechny boje o Maradonu 😂
Pokud jde o jednání sněmovny k prodloužení nouzového stavu, ničím nevybočilo ze způsobů, které vláda Andreje Babiše ve sněmovně dlouhodobě praktikuje. Takřka nikdo z nich tam nebyl. https://t.co/r59NXtv9Rz
Strašně zajímavej postřeh: "Všichni hráči, kteří se vrátili z reprezentačního soustředění, nejsou v dobrém rozpoložení." (Jindřich Trpišovský)
Ze života kuchaře na malém měste: Vstává 00:30, jde do hospody vařít meníčka, rozvážejí je v krabičkách. Tržby z toho jsou ale mizivé, aby uživil rodinu, našel si brigádu. Ráno se přesouvá do jídelny LDN. I tak vydělá o 15 tisíc méně, než obyvkle. Doma tři děti, žena na mateřské.