Martin Malý je programátor, bloger, publicista a komentátor.  V roce 2003 naprogramoval a spustil veřejnou blogovací službu Bloguje.cz, v roce 2007 psal pravidelný sloupek pro Digiweb - součást webu iHNed.cz. Od června 2009 do března 2012 pracoval na pozici šéfredaktora webového magazínu Zdroják (vydávala společnost Internet Info, s.r.o.). V této době publikoval i v dalších magazínech společnosti Internet Info, s.r.o. - Lupa.cz či Root.cz. V březnu 2013 nastoupil do vydavatelství Economia na pozici vedoucího týmu redakčních vývojářů iHNed.cz. Po změnách v redakci odešel s některými kolegy pracovat pro českou mutaci magazínu Forbes, kde připravili jeho webovou verzi. V roce 2017 se vrátil na iHNed, kde se podílel na zavádění placeného obsahu.

V současné době pracuje pro Info.cz na pozici Head of Digital and Technology

Nejnovější články

Víte, co je skvělé na fake news? Že díky nim byla demaskována jalovost a prázdnota argumentu "něco si o tom přečti..."
Při svrhávání kapitalismu není problém ten, že by bylo těžké najít nové, lepší uspořádání, které zatím neznáme. Problém je, že to nové uspořádání zas tak nové není a známe ho až moc dobře. https://t.co/cS6qYDqOP7
Říkám si: Proč já jsem vlastně nezkusil Revue od Twitteru? Tak kliknu, dám "Přihlásit se účtem na Twitteru", vidím, jaká všechna práva ta aplikace chce, a říkám si: "Aha, proto jsem to minule skrečoval!" A je to.
sinfin.digital