Martin Malý je programátor, bloger, publicista a komentátor.  V roce 2003 naprogramoval a spustil veřejnou blogovací službu Bloguje.cz, v roce 2007 psal pravidelný sloupek pro Digiweb - součást webu iHNed.cz. Od června 2009 do března 2012 pracoval na pozici šéfredaktora webového magazínu Zdroják (vydávala společnost Internet Info, s.r.o.). V této době publikoval i v dalších magazínech společnosti Internet Info, s.r.o. - Lupa.cz či Root.cz. V březnu 2013 nastoupil do vydavatelství Economia na pozici vedoucího týmu redakčních vývojářů iHNed.cz. Po změnách v redakci odešel s některými kolegy pracovat pro českou mutaci magazínu Forbes, kde připravili jeho webovou verzi. V roce 2017 se vrátil na iHNed, kde se podílel na zavádění placeného obsahu.

V současné době pracuje pro Info.cz na pozici Head of Digital and Technology

Blbě vidím, hlavně takhle v podvečer, takže jsem v té reklamě viděl úplně jiné slovo... Ale uznejte, to by byl dobrý claim: "We are Kinedryl. We help people not to vomit..." https://t.co/sPEX3YrvzJ
Hekající Milada Křížová v ČT, to je peklo. Přeřeky, samé ééé, mmmm... "Ten eee vítr má v průměru pět až deset metrů... mmm... za sekundu" Takže...eh...sníh...mmm...nebude! Kurz mluvení by jí rozhodně pomohl. I posluchačům. Co vy na to, @CzechTV?
Pardon, pardon, právě jsem zjistil, že v eshopech jsou grafické karty z mid segmentu (tedy ne plečka za 2K, ani ne dělo za 50K). Nastal čas nahradit tu mou, co přežila podzimní upgrade, protože prostě jiné NEBYLY.
54685 za včerejšek. Fakt to vypadá, že v březnu bude hotovo.
sinfin.digital