Jihočeským EY Podnikatelem roku je majitel společnosti Moira Mario Vlček. Zaujal i snahou o obnovu Strakonic | info.cz

Články odjinud

Jihočeským EY Podnikatelem roku je majitel společnosti Moira Mario Vlček. Zaujal i snahou o obnovu Strakonic

EY Podnikatelem roku 2017 Jihočeského kraje se stal Mario Vlček. Zakladatel a majitel společnost MOIRA, která vyrábí funkční prádlo, porotu přesvědčil svými podnikatelskými aktivitami, ale i svoji angažovaností při oživení historického centra Strakonic.

„Toto ocenění přišlo v době mého životního jubilea a dlouholetého působení firmy MOIRA na trhu. Díky vlídnosti strakonických obyvatel tam působíme s naší výrobou již přes 29 let a jsme hrdí na to, že MOIRA má dnes kromě výroby i vlastní obchodní řetězec,“ řekl Vlček. Ocenění převzal od Magdaleny Souček ze společnosti EY a Zdeňka Pelce, majitele společnosti GZ Media, který je držitelem titulu EY Podnikatel roku 2015 České republiky.

Podle Magdaleny Vlček je cílem soutěže nejen zhodnotit „čísla“, ale i představit podnikatele se zajímavým příběhem. „Těší nás, že i letos můžeme veřejnosti představit podnikatele, kteří jdou příkladem a jsou inspirací pro ostatní. Osobnosti, kterým se podařilo najít klíč k úspěchu a navzdory překážkám vybudovaly stabilní a fungující firmy, které dávají práci stovkám lidí a obstojí i v zahraniční konkurenci,“ uvedla Souček.

Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 27. února 2018 v Praze. Nejvíce kandidátů na celostátní titul má letos hlavní město Praha a Moravskoslezský kraj, následují Zlínský a Jihomoravský kraj. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční 13. - 17. června 2018 v Monte Carlu.

Majitelka společnosti Zásilkovna Simona Kijonková je EY Podnikatelkou roku ve Středočeském kraji autor: INFO.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud