Nejdůležitější článek dne v kapse. Připojte se k WhatsApp kanálu INFO.CZ

Nová služba WhatsApp jsou kanály (channels). Meta okopírovala přesně to, proč lidé milují síť Telegram. Funguje to tak, že nejnovější zpravodajství chodí přímo do mobilu. Bez filtrů a cenzury algoritmů. A zároveň odběratelé zpráv kanálů nemohou psát vlastní příspěvky. Takže nejste zahlceni stovkami uživatelských reakcí a dávkou trolení. Prostě win-win. Můžete ale samozřejmě reagovat pomocí emoji ❤️ Pro diskutování tak zůstávají klasické sociální sítě. Měsíc jsme kanály interně testovali a nyní je přinášíme i vám. 

Pozvánka k odběru našeho WhatsApp kanálu 🚀 zde 

Nezahltíme vás! 

Počet zpráv se může lišit, ale obvykle z INFO.CZ posíláme jednu zprávu denně. Podle našeho názoru nejdůležitější nebo nejzajímavější. Kanály jsou samostatná záložka v aplikaci WA, na kterou se musíte překliknout. Nemíchají se mezi ostatní zprávy.

Pro zobrazení zpráv si překlikněte na sekci Aktuality. Náš kanál vám to ale nejspíš ještě nenabídne, není tam moc uživatelů :-). Musíte jít přes přímý link.
A takhle to může vypadat na desktopu v prohlížeči.

Nikdo nezjistí vaše číslo

Odběratelé se navzájem nevidí. Odběr kanálu je anonymní, ostatní uživatelé nevidí, kdo další si objednal odběr, vidíte jen počet lidí v kanálu. A už vůbec nikdo nezjistí vaše telefonní číslo.

Odškrtněte si zvoneček

Defaultně je to nastaveno tak, že když si zaškrtnete odběr našeho kanálu, stále ještě vám nebudou chodit žádná upozornění na novinky. Aby vám přišla notifikace, musíte si ve feedu našeho kanálu odškrtnout aktivní ikonu zvonečku.

Odškrtněte si zvoneček, jinak vám nebude nic chodit. Tímhle si taky případně jedním klikem zrušíte odběr notifikací.

Pozor, kanály fungují jen na mobilu

Tyto kanály WhatsApp nezobrazuje v počítači – pokud na desktopu nebo notebooku používáte aplikaci (PC nebo Mac). Na počítači to ale funguje, pokud používáte WhatsApp jen v okně prohlížeče.

Jak se přihlásit k odběru WhatsApp kanálu INFO.CZ?

 1. Jděte na tento odkaz, kterým se přihlásíte k odběru WhatsApp kanálu INFO.CZ
 2. Klikněte na odkaz a následujte instrukce pro přidání čísla INFO.CZ do vašeho telefonu.
 3. Musíte potvrdit odběr kanálu. Nebojte, je to zdarma.
Kliněte a objednejte. Je to prosté.

F.A.Q.

Mohou ostatní vidět mé odpovědi nebo mě kontaktovat? Vaše komunikace s INFO.CZ je soukromá. Vaše odpovědi nebudou viditelné ostatním odběratelům. INFO.CZ si vyhrazuje právo použít vaše komentáře nebo otázky v jejich reportážích nebo online obsahu.

Jak je chráněno mé telefonní číslo? INFO.CZ použije vaše telefonní číslo pouze pro účely obsluhy WhatsApp kanálu. Vaše číslo nebude sdíleno s třetími stranami a bude chráněno v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů.

Jak se odhlásit z odběru? Pro odhlášení z odběru stačí odškrtnout ikonu zvonečku. Stejně jako jste si kanál objednali. Toto můžete udělat kdykoliv.

Co když nemám WhatsApp? Aplikaci si můžete stáhnout pro iPhone, Android nebo Windows telefon. Můžete také použít pouze webové rozhraní. A to lze i na stolním počítači/notebooku. Adresa je zde: https://web.whatsapp.com

Jak se vám náš kanál líbí? Lajkujte, sdílejte, pošlete nám nápady na zlepšení.

Co jsou to kanály WhatsApp

Nová funkce v aplikaci WhatsApp je zavedená v roce 2023, umožňuje uživatelům přijímat hromadné zprávy od tvůrců, organizací a společností, podobně jako v aplikaci Telegram.

 • Dostupnost a rozšíření: Kanály WhatsApp jsou nyní dostupné ve více než 150 zemích. Tato funkce byla původně v testovacím období omezena pouze na vybrané vydavatele v Kolumbii a Singapuru.
 • Funkce a možnosti:
  • Soukromí: Kanály jsou oddělené od soukromých chatů, a to, koho sledujete, není viditelné pro ostatní.
  • Vylepšený seznam: Kanály lze filtrovat podle zemí, s možností zobrazit nové, nejaktivnější nebo populární kanály.
  • Reakce: Uživatelé mohou reagovat na příspěvky v kanálech pomocí emoji, přičemž jejich reakce zůstávají anonymní.
  • Úpravy: Správci kanálů mohou provádět změny ve svých aktualizacích až 30 dnů po zveřejnění.
  • Přeposílání: Přeposlané aktualizace z kanálů obsahují odkaz zpět na původní kanál.
 • Plánované vylepšení: WhatsApp slibuje, že na základě zpětné vazby od uživatelů bude do kanálů přidávat další funkce.

Všechno zmíněné znamená rozšíření možností komunikace v rámci populární aplikace a Meta tak cílí na širší využití WhatsApp v oblasti byznysu a informačních služeb.

sinfin.digital