Topol Show startuje. Expremiér Topolánek přivítá na baru Pavla Béma | info.cz

Články odjinud

Topol Show startuje. Expremiér Topolánek přivítá na baru Pavla Béma

Na INFO.CZ startuje Topol Show s expremiérem Mirkem Topolánkem. Pilotní díl originální talk show diváci uvidí od dnešních 20:00. Hostem bude bývalý pražský primátor Pavel Bém.

Oba dnes již bývalí politici budou hovořit nejen o horolezeckém sportu, ale také o tom, jak se dobývá a opouští vrchol politické kariéry v České republice. Řeč ale přijde i na vzájemné osobní animozity, které doprovázely vztah Topolánek-Bém v době, kdy oba muži soupeřili o post předsedy ODS.

Nové díly Topol show budou dostupné na serveru INFO.cz v rozestupu čtrnácti dnů, a to vždy ve středu od 20:00.

„Topol show je prvním, nikoli však jediným novým pořadem, který jsme nachystali v souvislosti s nedávným spojením INFO.CZ s mediálním startupem ZDROJ.CZ. Brzy chceme představit další formáty. Vedle video pořadů to budou také zvukové podcasty, které jsou i v souvislosti s rozvojem hudebních aplikací typu Spotify stále populárnější,“ prozrazuje Michal Půr, šéfredaktor INFO.CZ.

První díl Topol Show sledujte zde:

Topol Show - banner

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud