Okamurovy billboardy bych posprejoval. Jestli s ním ANO půjde do vlády, končím, říká Telička | info.cz

Články odjinud

Okamurovy billboardy bych posprejoval. Jestli s ním ANO půjde do vlády, končím, říká Telička

Za absolutně nepřijatelnou považuje Pavel Telička možnou vládní spolupráci mezi ANO a hnutím Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Ačkoliv místopředseda Evropského parlamentu figuruje v Bruselu a Štrasburku za ANO jen jako zvolený nestraník, případnou další spolupráci by si v takovém případě nedokázal představit. V rozhovoru s Pavlem Štruncem v nadsázce řekl, že billboardy Okamurova hnutí by nejradši posprejoval. Proč mu politik s japonskými kořeny tolik vadí? Podívejte se na ukázku rozhovoru. Zradil Telička ANO, jak tvrdí někteří členové hnutí? Může se podle něj Andrej Babiš stát premiérem, i když bude trestně stíhán? A kdo se zasloužil o to, že kvalita potravin v Česku se stala unijním tématem? Celé interview s Pavlem Teličkou nabídneme na serveru INFO.cz ráno. Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud