Cena pro PPF a Petra Kellnera in memoriam. Skupina získala ocenění za kreativní pomoc v době pandemie

Oborové ocenění Mluvčí roku 2021 zná své vítěze. Profesní organizace PR Klub, která cenu pořádá, vyhlásila na slavnostním galavečeru 1. prosince 2021 v pražském hotelu Four Seasons vítěze ve čtyřech kategoriích. Nejlepším mluvčím soukromého sektoru je Filip Hrubý, vedoucí externí komunikace České spořitelny, nejlepším mluvčím veřejného a neziskového sektoru se stala Kateřina Rendlová z Policejního prezidia. Titul PR tým roku převzal tým podnikové komunikace společnosti Škoda Auto a ocenění za přístup ke komunikaci v době pandemie porota udělila skupině PPF a Petru Kellnerovi in memoriam.

Profesní cena Mluvčí roku již od roku 2003 oceňuje ty nejlepší mluvčí, ředitele a manažery komunikace a vnějších vztahů a již třetím rokem také komunikační týmy. Jejím posláním je ukázat profesionální a etický přístup v rámci oboru. 

„Reputace kterékoli organizace je hodnotou, která je mimořádně citlivá na profesionální komunikaci, budování vztahů a porozumění s cílovými skupinami. Oborové ocenění Mluvčí roku je tak prostředkem, jak ukázat ty nejlepší příklady takové dlouhodobé, kvalitní a efektivní práce,“ říká Pavel Vlček, předseda Výkonného výboru PR Klubu. „V porotě také rezonovalo úsilí organizací, které úspěšně zvládly složitou dobu pandemie, a získaly tak nominaci na ocenění ve více kategoriích současně,“ dodává. 

sinfin.digital