TOPOL SHOW

Horák: Babiš bude prezident. Lidi nejsou hloupí, všechny demonstrace mu hrají do karet

Mirek Topolánek

08. 05. 2019 • 22:00

Celé auto se přebarvilo. Vyměnily se všechny blatníky, kolo i motor. Ale pořád to jede pod stejnou značkou. Zhruba tak vysvětluje přeměnu hnutí ANO politický marketér Jakub Horák, který je hostem nejnovějšího dílu Topolshow.

"Andrej Babiš je pracovitý a lidi to vidí, dává si záležet na svém mediálním obraze. Ostatní politici byli zvyklí jen na vystoupení v televizi, dnes ale voliči sledují politika neustále," tvrdí Horák.

Aktuální demonstrace prý Babišovi neuškodí, naopak. Jeho voliči totiž sice vědí, že v Čapím hnízdě něco nehrálo, ještě víc jim ale vadí soupeři šéfa hnutí ANO, míní vášnivý cestovatel.

V baru Public Interest se Horák setkal se svým bývalým klientem, Topolánkovi totiž dělal kampaň při prezidentských volbách. "Měl jsi smůlu, že jsi prodával zvětralý ležák ze second handu," řekl Horákovi hned v úvodu rozhovoru bývalý premiér.

Jak se z Horáka, městského liberála, stal zase "buran z vesnice"? Cítí se jako politický prostitut? A co teď vlastně voliče zajímá? Podívejte se na video v úvodu článku.