Bývalý předseda vlády a šéf ODS, dnes neúnavný glosátor veřejného dění. Ve své Topol Show na INFO.CZ pravidelně s nezaměnitelným stylem a humorem komentuje uplynulý týden.

Nejnovější články

Jestli někdo uvidí kráčet ulicí Karla Havlíčka a bude si (čistě teoreticky) pohrávat s myšlenkou odsunutí kanálového víka, nebudu se mu vůbec divit. (Události ČT, právě teď).
Bagatelizace. Mlžení. Polopravdy. Občanstvo z toho vůbec nepochopilo, že vyhoštění 18 agentů s diplomatickým statusem vůbec nemusí souviset s výbuchem ve Vrběticích. Odhalení agenti souvisejí s prokazatelnou rezidenční a nepřátelskou činností na území ČR.
Školky?!  A co školy? Jistě, ve vybrakované kase už není na ošetřovné, takže priorita je jasná. Školky, 300 diváků na hokeji, chléb a hry. Vzdělání - nasrat. https://t.co/0g5bZU7pOz
Nechci působit jako "opravář obecně oblíbených omylů", ale nedá mi to. V jinak výborné analýze @VrataDostal v měsíčníku "I" je jedna dost zásadní věcná chyba. Václav Klaus při svém 2. zvolení prezidentem nedostal ani jeden hlas z KSČM. Je to mediální klišé.
Babiš: Výbuch ve Vrběticích nebyl aktem státního terorismu, ale útok agentů na zboží. Útok na zboží. To je boží. On tu mentalitu a slovník socialistickýho cesťáka s hnojivy prostě neopustí. Už jsme zase doma, v Matlákově. Jednodenní hrdinové.
sinfin.digital