Bývalý předseda vlády a šéf ODS, dnes neúnavný glosátor veřejného dění. Ve své Topol Show na INFO.CZ pravidelně s nezaměnitelným stylem a humorem komentuje uplynulý týden.

Nejnovější příspěvky

Putin ukradl Záporožskou jadernou elektrárnu. Jen tak. Co na to naši kremlofilové? Je to cajk? Už čekám od Předlistopadového kartelu jen zvací dopis...
Vždycky jsem měl o smyslu ERÚ pochybnosti. Věcně, personálně, systémově. Dnes už je nemám. Je to stádo kretenů. https://t.co/mKMKVE4yT2
Ne. Nechci investovat do nových nalezišť jantaru a už mě s tím neotravujte. To členství v novém golfovém klubu v Benešově nad Baltem ještě zvažuji.
Trochu jsem se bál o volební stížnost. V roce, kdy houby tak rostou a každý druhý se dere roštím za hříbkem na instagram, by jméno kandidátky Smotlachová mohlo být neoprávněnou výhodou. Paní senátorce samozřejmě gratuluji!
Každý slušný prezident na celém světě minimálně po volbách poděkuje všem voličům a formálně poblahopřeje vítězům. Třeba je ale Jezevec v noře a voleb si nevšiml... Tak už mu Vráťo tu televizi pusť!
sinfin.digital