Soukup narušil Komárkovi plány. Z KKCG si zpátky přetáhl klíčového člověka

„Enfant terrible“ české mediální scény Jaromír Soukup vrací úder. Poté, co získal zpět kontrolu nad svým mediálním impériem a navýšil kapitál klíčové mediální agentury Médea o 100 milionů korun, si naposledy vyšlápnul i na miliardáře Karla Komárka. Od něj si totiž přetáhnul zpět klíčového manažera Filipa Doubka, který ke Komárkovi na jaře odešel právě od Soukupa. Tehdy Komárek počítal s tím, že pro něj Filip Doubek vybuduje vlastní silnou mediální agenturu.

Ještě na jaře to vypadalo, že je excentrický milionář Jaromír Soukup poražen. Pandemie jeho byznysu zasadila tvrdou ránu: čelil insolvenčnímu řízení, čínský investor přebral vedení jeho nejdůležitější a nejziskovější firmy – agentury Médea, a nadto jej opustili dva klíčoví lidé: šéf obsahu Daniel Köppl a šéf obchodu Filip Doubek. 

Soukup ale problémy dokázal jeden po druhém vyřešit. Do insolvenčního řízení se nepřihlásil žádný větší věřitel a to tak spadlo pod stůl, reklamní trh se po covidu zmátořil a s čínským investorem nakonec našel společnou řeč a vzal si vedení firem, zejména klíčové mediální agentury Médea, zpět do vlastních rukou. 

Jak se nyní ukazuje, Soukup neskončil jen u toho – a svůj byznys konsoliduje i po personální stránce. Jak INFO.CZ zjistilo jako první, milionář z barrandovského kopce získal zpátky i jednoho ze svých klíčových manažerů Filipa Doubka. Tedy obchodního ředitele, který měl pro miliardáře Komárka stavět novou mediální agenturu. 

Zbytek textu je pro předplatitele
dále se dočtete:
  • Co o příchodu k Jaromíru Soukupovi říká sám Doubek?
  • Co celá rošáda znamená pro plány KKCG na vybudování vlastní mediální agentury?
  • Jak velký problém odchod je pro Komárka odchod Filipa Doubka?
sinfin.digital