Vrtěti Babišem? Nova narychlo mění program, proti startu CNN Prima News nasadí premiéra

Spuštění vysílání stanice CNN Prima News se televizi Prima pořádně komplikuje. Konkurenční televize Nova totiž na poslední chvíli mění svůj program a v neděli pět minut před oficiálním spuštěním české mutace CNN odvysílá exkluzivní rozhovor s premiérem Andrejem Babišem. Tím Primě coby svému konkurentovi může vyfouknout značné množství diváků a hned při startu uštědřit pořádný úder. 

 

Start nové televize CNN Prima News, který je naplánovaný na nedělních 18:55, se televizi Prima pořádně zkomplikoval. Konkurence z vršku Barrandovského kopce přišla na poslední chvíli se změnou svého programu a chce Primě dlouho chystaný start zkomplikovat.

„Televize Nova chystá na neděli na 18:50 exkluzivní rozhovor s předsedou vlády Andrejem Babišem – proti startu CNN,“ uvedl jeden z našich zdrojů, který si však nepřál být jmenován.

„Lidová televize“ CNN Prima News si dala ambiciózní cíle. Teď pro ně musí získat diváky

Nova to následně potvrdila v tiskové zprávě, kterou rozeslala médiím, původně měla v programu naplánovaný film Za trnkovým keřem. „Na neděli 3. května v 18:50 připravila TV Nova Televizní noviny: Speciál. V živě vysílaném exkluzivním rozhovoru bude premiér Andrej Babiš odpovídat na otázky týkající se současné koronavirové situace a jejího dalšího předpokládaného vývoje. Na tento pořad moderovaný Reyem Korantengem naváže standardní vysílání Televizních novin.“

Televize Prima chce v neděli večer ukázat divákům některé trumfy nového vysílání. „Nedělní program v den zahájení bude mimořádný a představí divákům některé vlajkové pořady CNN Prima News,“ píše televize v tiskové zprávě. Vysílání má začít Hlavními zprávami s novou moderátorskou dvojicí Markétou Dobiášovou a – bývalým moderátorem INFO.CZ – Pavlem Štruncem, následovat má pořad Showtime.

Na post předsedy Rady ČT se nikdo nehrne. Ve hře je politruk komunistické SNB Karmazín

 
SDÍLET

Stíhání Babiše se povleče do voleb, státní zástupci z něj mají štít proti svému odvolání. Je to nejbrutálnější doba, kdyby vláda zítra skončila, budu nejšťastnější, říká Benešová

Michal Půr, Vladimír Piskáček

Ministryně spravedlnosti Marie Benešová patří k politikům, kteří nejdou daleko pro ostré slovo. Před několika týdny se dostala do sporu s vrchním státním zastupitelstvím, které podezírá z úniku citlivých informací ze spisů. Benešová kvůli tomu dokonce čtyři hodiny podávala vysvětlení. „Bylo místy i šokující. Ptali se mne na mnoho vysoce osobních otázek, které byly ještě doplňovány, a měla jsem pocit, že jsem sama podezřelá,“ říká ministryně v exkluzivním rozhovoru s INFO.CZ a upozorňuje, že nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman může čelit kárné žalobě v restituční kauze.

Přečíst celý článek
sinfin.digital