Topolánkova talkshow má znělku. Podívejte se, co na vás bývalý premiér chystá | info.cz

Články odjinud

Topolánkova talkshow má znělku. Podívejte se, co na vás bývalý premiér chystá

Začátek talkshow Mirka Topolánka se pomalu blíží. INFO.CZ se rozhodlo celý klip odhalit ještě dřív, než spustí samotný pořad. Bývalý premiér ve znělce kráčí noční Prahou a končí v baru Public Interest, kde se celá talkshow bude odehrávat. Za znělkou stojí Jan Kolář a David Tolar, kteří měli na starosti režii a střih. Hudbu speciálně pro celý pořad složil Jiří Konvalinka a grafiku připravili Matěj Hanauer a Petra Roubalová ze studia DIP.GD, kteří dlouhodobě spolupracují s INFO.CZ.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud