Američtí politici jako terč konspirací: Mike Pence je cestovatel v čase a Barack Obama vůbec neexistuje

Jan Palička, Marek Korejs

Audioverze

Marek Korejs a Honza Palička přicházejí s další konspirační minisérií, tentokrát pojmenovanou „Klony útočí“. V několika dílech podcastu Akta I se zaměří na slavné osobnosti, které podle konspirátorů nejsou tím, za koho se vydávají. V prvním díle půjde o bývalého viceprezidenta USA Mika Pence a exprezidenta Baracka Obamu.

„Podle konspirační teorie Mike Pence nevypadá jako úplně běžný člověk, což má být způsobeno tím, že jde o cestovatele v čase, který k nám přišel z 28. století, kdy všichni lidé vypadají takto. Spolu s Donaldem Trumpem pak mají zachránit svět. A co víc, Mike Pence není sám! Oněch Miků Penců z budoucnosti mají být hned tři tisíce,“ říká Marek.

„Co se Obamy týče, ten pro změnu vůbec neexistuje. Jedná se totiž o výsledek genetického inženýrství okultistů ze CIA a jmenuje se Barry Soetoro. Jeho manželka Michelle je údajně muž jménem Michael. Může to být ještě uhozenější?“ ptá se Honza.

Teorie o tisících Mikeů Penců z budoucnosti zní sama o sobě bizarně, navíc má podle Marka několik podstatných děr. „Měli spolu s Trumpem zabránit islámskému terorismu, což se jim minimálně v případě 11. září i následujících let zjevně moc nepovedlo. Navíc se tohle úžasné duo rozhádalo a Trump nyní o Pencovi říká, že je vlastizrádce a ten proti němu kandiduje v republikánských primárkách. Ale i na to mají konspirační teoretici vysvětlení – jde o 4D šachy, kterým nemůžeme rozumět a musíme důvěřovat tomu, že vše je součástí plánu. Co k tomu dodat...“ glosuje konspirace Marek.

„V Obamově případě je celá konspirační teorie takovou šílenou bramboračkou poskládanou ze střípků jeho života. Onen okultistický agent CIA je reálně prostě jen Obamovým dědečkem, příjmení Soetoro patří druhému manželovi Obamovy matky a Barry je zdrobnělina jména Barack. Co se teorie o transsexuální Michelle týče, jde o starý dobrý rasismus vůči černoškám ze strany krajní pravice,“ uzavírá Honza.

Kde se vzaly konspirace o tom, že Obama se narodil v Keni a má být islamistou? A proč by cestovatelem v čase měl být kromě Pence i Trumpův nejmladší syn Barron? Podívejte se na celou epizodu.

sinfin.digital