Miley Cyrus je své vlastní satanské dvojče. Klon Beyoncé to dotáhl až na královnu iluminátů

Jan Palička, Marek Korejs

Audioverze

Klonovací jízda v podcastu Akta I pokračuje! V nové epizodě se Honza Palička s Markem Korejsem pustili do odhalování celebrit, které podle konspirátorů nejsou těmi, za něž se vydávají. A často je to větší jízda než jejich hudební tvorba. „O tom, že Miley Cyrus vlastně není Miley Cyrus, se začalo mluvit v okamžiku, kdy se z hodné popové hvězdičky z Disney Channel stala divoká sexy rebelka. Údajně ji měli nechat sami zástupci Disney zavraždit a nahradit ji klidnější dvojnicí. Vraždu asi vykonal sám Mickey Mouse,“ říká Honza. „Ještě šílenější je ale teorie, že otec Miley Cyrus uzavřel smlouvu s ďáblem a narodily se mu dvě dcery – hodná a zlá. Ta zlá pak jednoho dne zabila svou sestru a začala zpívat místo ní. Škoda jen, že sám Billy Ray Cyrus je poměrně pobožný a z úletů Miley obviňoval satana. Nějak mi to nevychází,“ dodává Marek.

Video celé epizody najdete tady.

Fanoušky zpěvačky Beyoncé možná překvapí, že v současné době poslouchají její už nejméně čtvrtou verzi. „Její otec a v začátcích kariéry i manažer si uvědomoval, jak je talentovaná a tak jí měl nechat odebrat kmenové buňky a několikrát ji naklonovat, pro případ, že by se jí něco stalo. A zjevně to bylo prozíravé, protože původní Beyoncé zemřela při autonehodě, první klon se měl předávkovat a druhý pak zahynout při explozi během natáčení,“ vysvětluje Honza konspirační „pravdu“ o rekordmance v počtu obdržených cen Grammy.

„Aby toho nebylo málo, Beyoncé patří k iluminátům, kam ji přivedl její manžel, rapper Jay Z. A nejsou jen tak ledajací ilumináti, ale rovnou jejich král a královna, jejichž úkolem je svádět počestné křesťany a hlavně křesťanky na zcestí. Když se ale podíváme na to, kdo tyto teorie šíří, tedy většinou na americké náboženské fanatiky, tak hned pochopíme, že bychom to neměli brát vůbec vážně,“ uzavírá Marek.

Zavraždil Johna Lennona ve skutečnosti spisovatel hororů Stephen King? Co se stalo s Eminemem a kdo je muž, který pod jeho jménem dnes vystupuje? Poslechněte si celou epizodu.

sinfin.digital