Čau lidi je strašně chytrý, Andrej se to senzačně naučil. Dělá to bezvadně a lidi jsou fakt pitomý, glosuje Babišovu kampaň Topolánek

Jestli se Andrej Babiš v politice něco opravdu naučil, je to jak si rychle omotat voliče kolem prstu. Mirek Topolánek proto v nové epizodě své Topol Show skládá (trochu jízlivě) předsedovi hnutí ANO poklonu za nedělní „Čau lidi“, ve kterém Babiš napřímo promlouvá k voličům. „Je to strašně chytrý, přesně útočí na první signální voličů, je to dokonalý, Andrej se to naučil senzačně…“ glosuje Topolánek a o chvilku později dodává i důležité B: „Je to velmi nebezpečné v tom, že lidi jsou fakt pitomý. Ukazuje se, a potvrzuje to moje obavy, že ano, že jsou schopni znovu naskočit na tři stovky důchodu a na on nás poslal na dovolenou, a on to tu proočkoval a on nás brání před těmi cizáky.” Topolánek přitom zmiňuje i koalici SPOLU, které vyčítá, že si od Babiše nechala vyfouknout téma a nevymezila se proti Pirátům dřív než on.

Proč to Babiš dělá? Co Topolánek říká na Okamurovu jarmarkovou kampaň? A co na „show“ kolem běloruské opoziční lídryně, která navštívila Prahu a každý se s ní při tom vyfotil? Poslouchejte novou epizodu nebo pod textem klikněte na odkaz na videoverzi pro předplatitele.

Video pro předplatitele: Čau lidi je strašně chytrý

sinfin.digital