Nechte Babiše juniora na pokoji! Je to nedůstojné a nikomu to nepomůže, apeluje Topolánek

Ani v nové epizodě Topol Show si Mirek Topolánek nebere servítky. Lidem, kteří stojí v pozadí mediálního cirkusu s Andrejem Babišem mladším, vzkazuje: „Nevím, kdo jsou oni loutkovodiči, ale kluci, tímhle nikomu nepomůžete. Nechte Babiše juniora na pokoji.“ Tvrdě ale hodnotí i nepřesvědčivé vystupování premiéra Andreje Babiše v uplynulých dnech. „Působí unaveně, jako že už na to nemá. Nemá program, je to jen prázdno a útoky. Prostě nic,“ říká Topolánek.

Kromě politiky Mirek Topolánek s Michalem Půrem proberou i aktuální tristní stav dopravy v Praze, kde podle svých slov ještě nic podobného nezažil. „Covid nám jasně ukázal, že individuální doprava není mrtvá. Auto nemají lidé z plezíru a aby si s ním zvyšovali sebevědomí, ale proto, že ho potřebují. A dnes než aby vedení města řidičům pomohlo, tak je chce jen více naštvat,“ komentuje situaci Topolánek. „Chci někoho, kdo odtáhne dopravu mimo centrum tím, že dostaví obchvaty, ne tím, že bude rušit individuání přepravu. To je totiž úplná blbost a kravina,“ uzavírá.

Jaká jsou podle Topolánka pravidla pro politiky do předvolebních debat a koho hodnotí jako vítěze té na Primě CNN? Poslechněte si celou epizodu nebo klikněte pod textem a podívejte se na video pro předplatitele.

Video pro předplatitele: Nechte Babiše juniora na pokoji!

sinfin.digital