Piráti se rozhodli, že nechtějí vyhrát volby. Chtějí trumfnout i rudé návrhy Maláčové, říká Topolánek

V nové Topol Show hodnotíme nejen sportovní výkony ve fotbalu, cyklistice a tenisu, ale samozřejmě i politiku. I když předvolební průzkumy nelze považovat za bernou, trendy z nich vyčíst lze. A ty podle Mirka Topolánka svědčí o jediném: „Myslím, že Piráti se rozhodli, že ty volby nechtějí vyhrát. Začínají provokovat i ty, kteří by je i bývali volili,“ komentuje situaci a dodává: „Tisícovka z Babišových dotací pro důchodce je absolutní ptákovina. I kdyby Babišovi dotace vzali, dostane je někdo jiný. Piráti se tímto krokem rozhodli trumfnout i rudé návrhy Maláčové nalevo od komunistů.“

Kdo na rozdíl od Pirátů v kampani zabral a dělá ji dobře, je podle Topolánka Andrej Babiš. „Jak sám chci, aby (Babiš) odešel, tak tohle dělá dobře. Dělá vše pro to, aby ty volby buď prohrál málo, nebo ještě lépe vyhrál. Nemám ho rád, ale tohle mu jde. Je to jen on, kdo dává na stůl témata. A to je strašné,“ uzavírá Topolánek.

Jak podle Topolánka máme číst plán Miloše Zemana na zahraniční cestu do Číny a v čem by se Zeman měl inspirovat od Masaryka? Proč si Topolánek myslí, že stát selhal jak v očkování, tak v pomoci obětem tornáda na Moravě? Poslechněte si celou epizodu nebo klikněte na odkaz pod textem a podívejte se na video pro předplatitele.

Piráti se rozhodli, že nechtějí vyhrát volby. Chtějí trumfnout i rudé návrhy Maláčové

SDÍLET
sinfin.digital