Ztratil litry krve a zlomil si všechno, co jde. Legendární biker Gasperotti v podcastu Pavla Vondráčka!

Pavel Vondráček

Minulý host Pavla Vondráčka měl rád alkohol. Ten dnešní kromě toho ještě rád zkouší, co všechno se dá přežít na kole. Hostem druhého dílu je biker, který jede vždy nadoraz – Richard „Gaspi“ Gasperotti.

„Mé kolegyni jednou na akci vytrhl mikrofon a řekl jí, ať je hezká a on že si to odmoderuje sám. Plus já sám jsem díky němu přežil útok berana,“ představuje Gasperottiho dlouholetý šéf časopisu Maxim Pavel Vondráček.

Mají dlouhou společnou historii, takže je toho hodně co probírat, ale je jasné, že vedle výstředních historek jde v tomhle dílu hlavně o ježdění na kole. A to je věc, ve které jde Gasperotti do extrému. „Každý si o nás myslí, že jsme šílenci. Ale ono je to obráceně, člověk nad tím musí přemýšlet, aby se nezabil,“ dává nahlédnout do své hlavy.

Richard Gasperotti

Není divu, když jde o akce jako je světoznámé Red Bull Rampage v americkém Utahu – prostě volný terén a svobodná volba kudy dolů: „Mám rád ježdění ve volné přírodě a vyhledávám k tomu místa, která třeba ani nebyla cyklisticky zasažená. Říkám o tom, že se snažím odpanit kopce, které ještě nikdo nesjel.“

Jak se tenhle životní styl podepíše na zdraví? Jaký byznys se kolem toho točí? A proč „Gaspi“ nemůže hromadě českých cyklistů přijít na jméno? Poslechněte si celý Maxim Pavla Vondráčka!

Když láhev pálenky nestojí alespoň čtyři sta, je mi to podezřelé, říká palírník Kutina

sinfin.digital