Advokátní kancelář s mezinárodním přesahem jako silný patron mladých talentovaných právníků

PRK Partners

Advokátní kanceláře jsou vnímány jako prostředí, kde o vysokou míru serióznosti není nouze. Může dnešní mladý člověk vůbec zapadnout do tak specifické společnosti? Je student nebo čerstvý absolvent právnické fakulty schopen proniknout do takového prostředí a rozvíjet se?

Spolu s advokátní kanceláří PRK Partners vám přinášíme rozhovor právě s mladými ambiciózními kolegy, kteří zde své místo už našli. Právní studentka Jessica Vaculíková a koncipient David Krátký svými odpověďmi otestují naše zažité pohledy na právní atmosféru v dalším podcastu, kterým vás provede Martin Frolík.

Jessica Vaculíková
David Krátký
Martin Frolík

Chambers Europe 2021 – PRK Partners potvrdila svou stabilní pozici mezi lídry trhu právních služeb

Minulý týden bylo zveřejněno nové vydání Chambers Europe Guide 2021 a PRK Partners je opět vysoce hodnocenou a doporučovanou právní firmou ve všech hlavních oblastech práva: bankovnictví a finance, kapitálové trhy, korporační právo, fúze a akvizice, řešení sporů, pracovní právo, nemovitosti, insolvence a restrukturalizace, energetické právo a projekty, hospodářská soutěž, TMT a daňové poradenství.

Již dvanáct let řadí nezávislá ratingová agentura Chambers and Partners PRK Partners mezi špičku právních služeb v České republice a na Slovensku.

V novém vydání Chambers Europe 2021 je zároveň několik našich kolegů oceněno jako doporučovaný odborník.

V oblasti kapitálových trhů jsou mezi přední specialisty zařazeni  Martin Aschenbrenner a Jan Ditrych, v oblasti korporačního práva a M&A Martin Kříž a Eva Hromádková, v oblasti pracovního práva Jaroslav Škubal, Tereza Erényi, Matěj Daněk a Andrea Olšovská, v oblasti řešení sporů a arbitráží Robert Němec a Miriam Galandováv oblasti hospodářské soutěže Peter Oravec, v oblasti projekty a energetika Jakub Lichnovský, v oblasti daňového poradenství pak Martin Švalbach.

Chambers and Partners  je ratingová agentura systematicky sledující a hodnotící trhy právních služeb a advokátní kanceláře po celém světě. Působí na trhu od roku 1990 a v dnešní době hodnotí více jak 185 jurisdikcí. Svá hodnocení staví na zjištěních vlastního týmu lidí.

Více na webu Chambers and Partners

Materiály jsou publikovány v rámci partnerské spolupráce.

sinfin.digital