Volby do České advokátní komory se blíží. Jak je vidí Robert Němec z PRK Partners?

PRK Partners

V současné době rezonuje v právním světě téma blížících se voleb do České advokátní komory. V dnešním podcastu proto Martin Frolík zaměřil svojí pozornost na partnera PRK Partners Roberta Němce, který opětovně kandiduje do představenstva České advokátní komory.

„Svou kandidaturou do představenstva chci dostát své profesní odpovědnosti a věnovat tak České advokátní komoře nejen svůj čas, ale především mé nabyté zkušenosti, které jsem získal během své dlouholeté právní i manažerské praxe. Je pro mě velmi důležité pracovat se stěžejními tématy, která jsou více než aktuální a neměla by být opomíjena. Mými prioritami i nadále zůstávají nezastupitelnost role advokátů během právních služeb, důvěrnost vztahů mezi klientem a advokátem či boj proti vinklaření. Tím nejsilnějším tématem je však bezvýhradné respektování základních lidských práv. Jsem přesvědčen, že spolu se svými kolegy dokážeme dané problematiky správně uchopit a soustavně pracovat na neustálém zdokonalování a pokroku“ říká Robert Němec.

Poslechněte si víc o Robertových prioritách v rámci České advokátní komory, ale taky jeho názor na mediální vyjádření protikandidátů nebo zhodnocení dosavadní práce v ČAK.

Robert Němec
Martin Frolík
SDÍLET
sinfin.digital