Sázkaři Maxi-Tipu jsou bez peněz. Výběry stále nefungují, ve hře je i žaloba

Sliby, samé sliby. Tak podle nespokojených sázkařů vypadá neustálé ujišťování majitele sázkové kanceláře Maxi-Tip Karla Kabrny, že jim jejich výběry už brzy přijdou na účet. Realita je však odlišná. Sázkaři, s nimiž INFO.CZ hovořilo, na vyplacení peněz čekají měsíce, trpělivost už jim dávno došla. „Mně dluží peníze přes 90 dní, jsou i takoví, kteří čekají půl roku. Chceme se spojit a podat žalobu,“ říká jeden ze sázkařů, se kterým INFO.CZ hovořilo. Jak se nyní ukazuje, před problémy firmy varoval před dvěma lety i auditor, podle něhož byla Maxi-Tip podkapitalizovaná.

Maxi-Tip. Podle vlastních slov třetí největší kurzová sázková kancelář v Česku s miliardovými tržbami, která má v tuzemsku stovky poboček. Ale také velké problémy. Její klienti si už řadu měsíců stěžují, že výběry peněz z jejich účtů u kanceláře zkrátka nefungují. „Na vyplacení peněz čekám okolo tří měsíců, už ani nevěřím, že mi něco přijde,“ přiznává jeden ze sázkařů, s nimiž INFO.CZ hovořilo. Jak jsme před měsícem informovali, vedení kanceláře problémy připouštělo a slibovalo je vyřešit během pár dní. Podle poškozených sázkařů se ale nic nezměnilo.

Na sázkařských internetových diskuzích si jen během několika posledních dní stěžovaly desítky přispěvatelů, kteří na své peníze čekají marně. Frustrace je všudypřítomná, organizují se hromadné žaloby. „Denně píšu na podporu i panu Kabrnovi a žádný výsledek,“ píše jeden z uživatelů. „Nefunguje mail, chat. Zvažuju předžalobní výzvu,“ přidává se další, nevyplacených lidí jsou jen na fóru desítky. 

Pád Nečasovy vlády byl „pučem“, který je třeba vyšetřit. Státní zástupci by měli rezignovat

sinfin.digital