Našli jsme pro vás nejsnazší cestu k moři

Prezentace klienta

Cestování je i během letošního léta spojeno s testováním na Covid-19. Ačkoliv pravidla se průběžně téměř den ze dne mění a ještě se s velkou pravděpodobností měnit budou, jedna jistota zůstává. Díky systému CovidPass si obratem pohodlně a jednoduše zajistíte před dovolenou, návštěvou kulturní, sportovní a společenské akce či restaurace potřebné výsledky antigenních i PCR testů a potvrzení z certifikovaných laboratoří máte vždy po ruce.

„CovidPass je unikátní elektronický systém, který nabízí uchovávání výsledků absolvovaných testů na Covid-19 a následné jednoduché prokazování v případě vstupu do míst, kde je negativní test podmínkou. Jde o první celosvětovou vlaštovku, která umí doložit výsledek testu načtením QR kódu, jenž navíc umožnuje ověření pravosti testu v systému CovidPass,“ říká Jaroslav Barták, projektový manažer CovidPassu.

Od začátku jeho funkčnosti se do systému zaregistrovalo již více než 100 000 uživatelů, kteří oceňují zejména intuitivní používání, přehlednost a rychlost prokazování. Pomocí CovidPassu je možné najít také uživatelům vyhovující odběrné místo a rezervaci termínu na osmnácti testovacích místech rozesetých po celé České republice.

Registrace i následné používání jsou zcela zdarma

A jak CovidPass funguje? Zcela jednoduše. Zaregistrujete se do systému na www.covidpass.cz – registrace je zcela zdarma a následné používání také. Po absolvování testu v jakémkoliv testovacím místě je výsledek testu nahrán do systému a pak už stačí jen používat vygenerovaný QR kód.

„CovidPass je ideální možností také pro pořadatele kulturních, sportovních a společenských akcí, které vyžadují negativitu na Covid-19. Právě díky zmiňovanému QR kódu se kontrola negativních výsledků stává rychlou záležitostí,“ pokračuje Jaroslav Barták.

Bezpečnost na prvním místě

Data jsou uložena v certifikovaném datovém centru úrovně Tear 3. Na zabezpečení probíhají pravidelné bezpečnostní a zátěžové testy, nehrozí tedy zhroucení systému a nedostupnost dat.

Pokud ještě váháte, zda se do systému CovidPass zaregistrovat, možná vás upoutá lákavá nabídka – po registraci získáte jeden antigenní test zdarma. Ten využijete v případě, že vyčerpáte maximální možný počet testů hrazených zdravotní pojišťovnou.

SDÍLET
sinfin.digital