Nejsme status quo. Chceme za sebou vidět výsledky, říkají elitní bankéřky Michaela Bauer, Daniela Pešková a Jitka Haubová

Inovace, cílevědomost, optimismus, vzor pro ostatní. To jsou vlastnosti, které si navzájem přiřadily jedny z nejvlivnějších žen v českém bankovním světě. Do dvacátého dílu podcastu Women in finance přijaly pozvání Daniela Pešková, členka představenstva České spořitelny odpovědná za retailové bankovnictví, Michaela Bauer, členka představenstva ČSOB zodpovědná za technologie, inovace a operations a Jitka Haubová, členka představenstva Komerční banky, vrchní ředitelka a Chief Operations Officer.

Daniela Pešková se během studií profilovala spíše v intelektuálním směru, a tak by asi nikdo z jejich spolužáků na vysoké škole netipoval, že zakotví právě v korporátním světě. Za co by ale zřejmě dali ruku do ohně je role, ve které Daniela aktuálně je. Její silnou stránkou je organizace a řízení. Ostatně tomu odpovídá i popis, který Daniele přiřadily další debatující dámy, Jitka a Michaela. Označily ji za svůj vzor a definovaly ji touhou po úspěchu. Jsem ambiciózní a mám tah na bránu. Samu sebe bych popsala jako oportunistku. Když se něco stane, jdu to vždycky zkusit,” vysvětluje Daniela s tím, že ji také dost vystihuje soutěživost.

sinfin.digital