Co dělat, když na vás zakleknou a přijde přepadová kontrola? Poslechněte si čtvrtý podcast PRK Partners

PRK Partners

Domácí Právnická firma roku 2019 PRK Partners nabízí ve spolupráci s INFO.CZ sérii odborných právních podcastů nazvanou Právo k Ranní Kávě. Čtvrtý příspěvek je věnovaný tomu, jak důležité je býti takzvaně compliant. Jak jde dohromady etika a podnikání? Proč je dobré brát povinnosti vážně? Co dělat, když na vás přišli „zakleknout“, a jak se můžete připravit na případnou přepadovou kontrolu? A v čem vám může pomoci poctivá compliance kultura? Na všechny tyto otázky vám odpoví nejen Václav Bílý, partner PRK Partners, ale překvapivě i sám moderátor Martin Frolík, jinak též specialista na řízení nefinančních rizik zaměřený na oblast regulatory a compliance.

A dozvíte se konečně, co to tajemné slovo „compliance“ znamená”? Pusťte si dnešní podcast a nechte se překvapit.

Václav Bílý je partnerem PRK Partners se specializací na bankovnictví a finance, insolvence a restrukturalizace, právo nemovitostí a veřejné zakázky a je doporučován jako přední odborník v oblasti bankovnictví a financí, všeobecného obchodního a korporačního práva (včetně fúzí a akvizic) následujícími publikacemi: International Financial Law Review (IFLR), The Legal 500 a European Legal Experts.

PRK Partners je hrdým partnerem projektu Masarykovy univerzity ve spolupráci s Národním centrem kompetence pro Kyberbezpečnost, jehož cílem je zmapování významných nefinančních rizik v malých a středních podnicích a jejich řešení. Pokud máte zájem zúčastnit se tohoto výzkumu a dozvědět se přitom něco o compliance rizicích, dotazník a více informací naleznete na tomto odkazu.

Materiály jsou publikovány v rámci partnerské spolupráce.

Václav Bílý, PRK Partners
Martin Frolík, PRK Partners

Stavební řízení se táhnou nepřijatelně dlouho, musíme je zkrátit, říká ve třetím podcastu PRK Partners Roman Pečenka

Co musíte udělat kvůli změnám v zákoníku práce? Poslechněte si druhý podcast PRK Partners

PRK Partners spouští odborné podcasty: Předáváte osobní údaje do USA? Pozor na přísnou regulaci

sinfin.digital