Nejnovější podcasty

PODCASTY

Všechny originální pořady INFO.CZ ve vašich sluchátkách

PARTNERSKÉ PODCASTY

Co dělat, když na vás zakleknou a přijde přepadová kontrola? Poslechněte si čtvrtý podcast PRK Partners

PRK Partners

13. 10. 2020 • 08:00
Domácí Právnická firma roku 2019 PRK Partners nabízí ve spolupráci s INFO.CZ sérii odborných právních podcastů nazvanou Právo k Ranní Kávě. Čtvrtý příspěvek je věnovaný tomu, jak důležité je býti takzvaně compliant. Jak jde dohromady etika a podnikání? Proč je dobré brát povinnosti vážně? Co dělat, když na vás přišli „zakleknout“, a jak se můžete připravit na případnou přepadovou kontrolu? A v čem vám může pomoci poctivá compliance kultura? Na všechny tyto otázky vám odpoví nejen Václav Bílý, partner PRK Partners, ale překvapivě i sám moderátor Martin Frolík, jinak též specialista na řízení nefinančních rizik zaměřený na oblast regulatory a compliance.

A dozvíte se konečně, co to tajemné slovo „compliance“ znamená”? Pusťte si dnešní podcast a nechte se překvapit.

Václav Bílý je partnerem PRK Partners se specializací na bankovnictví a finance, insolvence a restrukturalizace, právo nemovitostí a veřejné zakázky a je doporučován jako přední odborník v oblasti bankovnictví a financí, všeobecného obchodního a korporačního práva (včetně fúzí a akvizic) následujícími publikacemi: International Financial Law Review (IFLR), The Legal 500 a European Legal Experts.

PRK Partners je hrdým partnerem projektu Masarykovy univerzity ve spolupráci s Národním centrem kompetence pro Kyberbezpečnost, jehož cílem je zmapování významných nefinančních rizik v malých a středních podnicích a jejich řešení. Pokud máte zájem zúčastnit se tohoto výzkumu a dozvědět se přitom něco o compliance rizicích, dotazník a více informací naleznete na tomto odkazu.

Materiály jsou publikovány v rámci partnerské spolupráce.

Václav Bílý, PRK Partners
Martin Frolík, PRK Partners