Proč se vyplatí investovat do hi-tech produktů? Spočítali jsme to za vás!

Prezentace klienta

Co mají společného matematika a péče o pleť? Ukazuje se, že hodně, obzvlášť chceme-li být vědomými spotřebiteli, kterým jde spíš o kvalitu, než o kvantitu. Víme, že to není zrovna lehký úkol, a to zejména v dnešní době, kdy na nás slevy křičí ze všech stran. Před přidáním dalšího produktu do nákupního košíku je proto důležité vědět, zda se atraktivní cena promítá také do kvality. Ve FOREO tento domácí úkol udělali za vás a propočítali, kolik skutečně ušetříte investováním do dražších pleťových přístrojů.

Nakupujte chytře

Jednorázový výdaj ve výši několika tisícovek korun se na první pohled může jevit jako příliš vysoká částka… Z dlouhodobého horizontu jde ale o investici, kterou navíc nezatěžujete životní prostředí zbytečným odpadem produkovaným nekvalitními a poruchovými přístroji ani bateriemi, které jsou pro přírodu škodlivé. Při nákupech se snažte vyvarovat ukvapeným rozhodnutím a vybírejte si produkty vědomě.

Hi-tech pleťová maska UFO 2 od FOREO

                                 Hi-tech pleťová maska UFO 2 od FOREO

Investice do krásy

Co když porovnáme účinky pleťového přístroje, například UFO 2, s návštěvou kosmetického salonu? Benefity budou ještě větší! Jednorázové ošetření pleti v salonu zahrnující masáž obličeje a pleťovou masku stojí přibližně 500 Kč. Podobného efektu ale dosáhnete i doma, stačí vám k tomu sonický přístroj UFO 2, za který zaplatíte přibližně 7 000 Kč, což vychází na 14 návštěv vaší kosmetičky. Hi-tech pleťová maska UFO 2 vám ale vydrží mnohem déle a navíc vaší pleti poskytuje další výhody – díky správné kombinaci teploty a intenzity pulzací napomáhá lepšímu vstřebávání účinných látek z masky, krému nebo séra, otevírá póry a uvolňuje obličejové svaly. Díky zabudované funkci kryoterapie snižuje otoky a zpevňuje pokožku, zatímco LED světlo působí proti vráskám, akné, zarudnutí a rozjasňuje pleť.

Čísla nelžou

Pokud byste se chtěli nechat hýčkat kosmetičkou dvakrát do měsíce, za něco přes půl roku byste vyčerpali rozpočet, který by zaplatil jeden pleťový přístroj UFO 2. Ten ale při správné údržbě můžete používat klidně i dalších 10 let! Nemluvě o přidružených výdajích, jako je cestovné a ostatní služby, například LED světlo či kryoterapie. Pokud byste v rámci domácího pleťového ošetření rádi použili masku z dílny FOREO, ta nejdražší vás vyjde na necelých 100 korun. A to je 5 ošetření v  kosmetickém salonu. Nemluvě o tom, že nemusíte nikam cestovat, čímž šetříte také svůj čas.

Domácí pleťové ošetření s UFO 2 od FOREO

                                Domácí pleťové ošetření s UFO 2 od FOREO

Tak už žádné výmluvy, proč při nákupu kosmetických produktů nepřemýšlet dopředu. Výběrem inteligentního sonického přístroje UFO 2 od švédské beauty-tech značky FOREO si můžete být jisti, že:

  • v dlouhodobém horizontu ušetříte
  • investujete do kvalitního produktu, který přináší okamžitě viditelné výsledky
  • získáte produkt nejvyšší kvality a to jak zpracováním, tak i co se týče použitých materiálů – produkt se po několika použitích nerozbije a bude vám sloužit mnoho let
  • podporujete evropskou značku a nepodílíte se na obchodu s padělky

Produkty FOREO jsou k dostání na Foreo.com, Notino.cz, Krása.cz, Vivantis.cz a v parfumériích Douglas.

sinfin.digital