Unikátní prostorné byty v těsné blízkosti Pražského hradu nabízí rezidence Maison Ořechovka

Prezentace klienta

Rezidenční výstavba je v posledních letech orientována zejména mimo centrum Prahy, proto každý projekt situovaný v srdci hlavního města vzbudí oprávněný zájem mezi odborníky i těmi, kdo poptávají prémiové bydlení. Jedním z mála takových projektů je Maison Ořechovka, komplex osmi designových vila-domů postavených ve stejnojmenné pražské čtvrti v těsné blízkosti Pražského hradu.

Rodinné bydlení bez kompromisů

Návrh rezidence Maison Ořechovka nesází pouze na jedinečné umístění jen pár minut od historického centra, ale také na osvědčenou kvalitu z pera inovativního studia QARTA architektura. Jiří Řezák a David Wittassek přišli s konceptem, který si získal pozornost odborné poroty soutěže Realitní projekt roku a obdržel nejvyšší celorepublikové ocenění Cenu architektů. Čtveřice domů z první etapy byla nominována taktéž do soutěže Best of Realty, jejíž vyhlášení proběhne 9. listopadu v pražském Fóru Karlín.

Velkorysý pozemek, na kterém nové byty na Praze 6 vyrostly, umožnil developerským společnostem Penta Real Estate a bpd development výstavbu celkem osmi prémiových vila-domů. Najdeme v nich i mimořádně prostorné byty o dispozici 4+kk o výměře až 130 m2. Ty jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, lidi, kteří často vítají doma návštěvy z celého světa, nebo jako dvougenerační bydlení. Velkorysé čtyřpokojové byty z aktuální nabídky jsou připraveny k okamžitému nastěhování, protože první etapa již byla úspěšně zkolaudována. Ti, kdo hledají o něco menší bydlení, mohou vyhlížet také byty s kompaktnější dispozicí 3+kk. V případě zájmu je možné domluvit osobní prohlídku, na které se zájemci mohou přesvědčit o kvalitě provedení i výjimečnosti genia loci Ořechovky.

Domov jako prezidentské apartmá

Vilové sousedství je už více než sto let jednou z nejprestižnějších a architektonicky nejzajímavějších pražských lokalit, a výstavba luxusních bytů na Ořechovce na tom nic nemění – ba právě naopak. Už z dalekého okolí zaujme designová vnější fasáda se šlechtěnou omítkou oceněná na letošním Bau-mit-festu. Samozřejmostí jsou elektricky ovládané exteriérové žaluzie, velkoformátová hliníková okna poskytující neuvěřitelné výhledy na Prahu 6, ale také velká míra soukromí. Zařaďte se po bok renomovaných umělců, úspěšných průmyslníků i bývalých prezidentů a zabydlete se na Ořechovce také vy.

sinfin.digital