Udržitelnost hýbe světem. Jak dopadá na finanční nebo potravinářský segment?

Jak se projevuje udržitelnost ve finančním segmentu? Jak se promítá ve výrobě a prodeji potravin? A jak je udržitelnost napojena na klimatickou změnu? Sledujte první ze série debat projektu [ta] Udržitelnost, která se věnuje aktuálním trendům, které rezonují v oblasti udržitelnosti a zelené budoucnosti byznysu. Záznam livestreamu najdete dole pod textem.

• Prvním tématem debaty projektu [ta] Udržitelnost bude udržitelnost ve finančním segmentu. Debatovat budou od 9:20 Blanka Beranová, manažerka zodpovědná za řízení Sustainable aktivit v rámci skupiny ČSOB, Karel Kotoun, senior manažer Accenture a Radim Krejčí, Head of Portu. 

• Jak se udržitelnost promítá ve výrobě a prodeji potravin? Druhému tématu se budou od 10:00 věnovat Eliška Froschová Stehlíková, CSR specialist ze společnosti Lidl Česká republika a Martina Šilhánová, Sustainability Lead Nestlé CZ&SK. 

• O tom, jak je udržitelnost napojena na klimatickou změnu, budou na závěr debaty v 10:40 hovořit Vladimír DolejšMatěj Prokop z New Forms Six.

V rámci série živě streamovaných debat se projekt [ta] Udržitelnost věnuje společně se zástupci byznysu, neziskové sféry i státní správy klíčovým trendům, které rezonují v oblasti udržitelnosti a zelené budoucnosti byznysu. Další debata se uskuteční na konci ledna 2022.

sinfin.digital