Středoškoláci, pozor! Nový ročník úspěšné soutěže je tu. Staňte se na chvíli novinářem a vyhrajte skvělé ceny

Info.cz

Zajímá vás, jak fungují média, kdo jsou novináři, nebo co je to fake news? Pak jste tu správně. Máte šanci zúčastnit se druhého ročníku novinářské soutěže, kterou pořádá vzdělávací projekt Klíčekmédiím.cz ve spolupráci s Vyšší odbornou školou publicistiky. Staňte se na chvíli novinářem a poměřte síly s dalšími studenty z celé země!

Loňského ročníku se zúčastnili soutěžící z více než stovky středních škol po celé České republice. Vítězové se v rámci placené stáže podívali pod pokličku projektu INFO.CZ, získali stipendia na špičkové novinářské škole, nebo iPhone a data od partnera soutěže, společnosti T-Mobile. Stejnou možnost budete mít i vy. Co k tomu potřebujete udělat? Navštivte web klicekkmediim.cz, vypracujte příspěvek na soutěžní téma „Existují fake news, nebo jsou to fake news?“ a zařaďte jej do soutěže.

Letos porota vybere 20 finalistů, kteří se mohou těšit na pražskou Letní školu médií, pořádanou Vyšší odbornou školou publicistiky, a to zcela zdarma. V příjemném prostředí v centru Prahy budou mít možnost poznat největší osobnosti české žurnalistiky. Vítězové dále obdrží chytré telefony, tablety a studentské tarify zdarma od generálního partnera soutěže – společnosti T-Mobile. Nejlepší soutěžní příspěvky budou publikovány u partnerů soutěže, kterými jsou názorový deník INFO.CZ a ekonomický deník E15.cz. Dostanou se tak k širokému okruhu čtenářů. Na nejúspěšnější účastníky pak čekají placené stáže ve vybraných médiích. Vše potřebné o projektu naleznete na webu klicekkmediim.cz. Případné dotazy k soutěži směřujte na [email protected]

Jak vidí covid studenti středních škol? Soutěž vyhrály video, speciální web i text o tom, jak pandemii vnímají autisté

Studujete střední školu? Staňte se na chvíli novinářem a vyhrajte s INFO.CZ zajímavé ceny

sinfin.digital