Předvánoční Topol Show Live zná jména hostů. Lístky už jsou v prodeji!

Info.cz

Populární Topol Show Live je zpátky. Mirek Topolánek a Michal Půr si opět zvou pestrou sestavu hostů, se kterými zostra, ale s nadhledem okomentují aktuální události. Lístky jsou právě v prodeji.

Po zastávce v brněnském Sono Centru se s živou Topol Show vracíme zpátky do Prahy. Chystáme pro vás předvánoční večer, kdy se pobavíte, a ještě se něco dozvíte.

Pozvání Mirka Topolánka do kina Dlabačov přijali operní pěvkyně Dagmar Pecková, rozhlasová moderátorka Bára Tachecí a politický komentátor a glosátor Jindřich Šídlo.

Lístky jsou v prodeji na portálu GoOut >>>

První Topol Show Live (Č. Strakatý, M. Kalousek, D. Drábová)

Oficiální tvrzení o ruských ztrátách na Ukrajině jsou naprosto mimo realitu, u letecké techniky je to čirá fantazie na obou stranách, říká Čech, který analyzuje data z bojiště

Stanislav Vítek

Od prvního dne ruské invaze na Ukrajinu se z bojů šíří fotky a videa zničené techniky. Situaci na bojišti dokumentuje armáda nadšenců, kteří tato data z veřejných zdrojů analyzují a katalogizují a tento amatérský OSINT se stal zcela nedílnou a dříve nepředstavitelně důležitou a funkční součástí válečného zpravodajství. Nyní před sebou máte první polovinu detailního rozhovoru o tom, jak se OSINT dělá a co všechno jsme se díky němu o konfliktu na Ukrajině dozvěděli. Podrobnosti přiblíží Jakub Janovský, přispěvatel pravděpodobně nejzásadnějšího OSINT blogu Oryx Spioenkop, který chaotické příspěvky ze sociálních médií přetváří v co možná nejspolehlivější databázi. 

Přečíst celý článek
sinfin.digital