Předvánoční Topol Show Live zná jména hostů. Lístky už jsou v prodeji!

Info.cz

Populární Topol Show Live je zpátky. Mirek Topolánek a Michal Půr si opět zvou pestrou sestavu hostů, se kterými zostra, ale s nadhledem okomentují aktuální události. Lístky jsou právě v prodeji.

Po zastávce v brněnském Sono Centru se s živou Topol Show vracíme zpátky do Prahy. Chystáme pro vás předvánoční večer, kdy se pobavíte, a ještě se něco dozvíte.

Pozvání Mirka Topolánka do kina Dlabačov přijali operní pěvkyně Dagmar Pecková, rozhlasová moderátorka Bára Tachecí a politický komentátor a glosátor Jindřich Šídlo.

Lístky jsou v prodeji na portálu GoOut >>>

První Topol Show Live (Č. Strakatý, M. Kalousek, D. Drábová)

„Zelená je tráva, fotbal to je hra…“ aneb Osobní ohlédnutí za takřka sto lety světových šampionátů v kopané

Martin Kovář

Dvaadvacáté mistrovství světa ve fotbale v Kataru běží už skoro týden na plné obrátky. Kromě vášnivých diskusí o možné korupci v souvislosti s bojem o jeho pořadatelství, o mrtvých dělnících při stavbách moderních stadionů, o nedostatku respektu vůči příslušníkům LGBT+ komunity a tom, jak z pohodlí bezpečné Evropy některé národní týmy „statečně“ bojují za diverzitu a proti rasismu, zatímco v Kataru sice nerady, ale přesto poslušně plní nařízení FIFA a pořadatelů o „nepolitickém šampionátu“ atd. se přitom vede řeč, pro mnohé aktivisty překvapivě, také o fotbalu samotném. A především o něm bude tento text, toto ohlédnutí za téměř již stovkou let nádherné hry, která přitahuje – všemu navzdory – pozornost fanoušků jako žádná jiná.

Přečíst celý článek
sinfin.digital