PARTNERSKÉ PODCASTY — PRK Partners: Vařecha

Co dělat, když dochází „vata“? Jak se vyvarovat problémům při hrozícím úpadku? Poslouchejte další podcast PRK Partners

PRK Partners

08. 12. 2020 • 06:00
Epidemiologická situace a vládní reakce na ni zkomplikovaly situaci snad všem podnikatelům. Nejen ti, kteří museli takřka ze dne na den často již letos podruhé zavřít své provozovny nebo drasticky omezit svůj provoz, začínají řešit riziko, že jim dojdou našetřené finanční prostředky a že další podnikatelská činnost již nebude možná. V dalším podcastu advokátní kanceláře PRK Partners tak advokát Jan Vařecha popisuje, jak by si měli podnikatelé v této nelehké situaci počínat, aby se vyhnuli ještě větším problémům, které by pro ně mohla představovat například insolvence.

Jan Vařecha vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a bakalářský obor národní hospodářství na Vysoké škole ekonomické v Praze. V PRK pracuje od roku 2005. V roce 2008 se stal advokátem zapsaným u České advokátní komory. Specializuje se zejména na všeobecné korporační právo a obchodní regulatoriku, obchodní závazkové vztahy, due diligence a insolvenční právo. Otázky jako již tradičně pokládá Martin Frolík, který je specialistou na řízení právních, compliance a nefinančních rizik a rovněž nadšencem do moderních technologií, asijské kultury a britského humoru.

PRK Partners, Právnická firma roku 2020 v kategorii Právo obchodních společností, nabízí ve spolupráci s INFO.CZ tímto příspěvkem již osmý ze série právních podcastů Právo k ranní kávě.

Materiály jsou publikovány v rámci partnerské spolupráce.

Jan Vařecha, PRK Partners