Víc informací, víc výherních tipů! Poslouchejte podcasty od Fortuny a zvyšte tak své šance při sázení

Prezentace klienta

Milujete sport, nenecháte si ujít žádný důležitý a zajímavý zápas a rádi sázíte, ať už jen pro zvýšení napětí a vzrušení při sledování, nebo vidíte ze sázek především výdělek? Tak to jste určitě na Fortuně pečení vaření. A pokud ne, měli byste to napravit. Uvidíte, že zážitek ze sledování sportovních utkání dostane úplně jiné grády. A věděli jste, že kromě sledování zápasů a utkání můžete také poslouchat pravidelné podcasty, které pro vás Fortuna tvoří?

Pokud jste sportovní fanoušci a sázení máte přímo v krvi, budete nadšení z podcastů, které si pro vás Fortuna připravila. Váš přehled o světě sportu dostane zcela nový rozměr. Pomůže vám se mimo jiné mnohem lépe orientovat v současné situaci a dění ve sportu. A čím lépe se budete v tomto světě orientovat, tím více se budete orientovat i v sázkách. Podcasty od Fortuny vám pomohou zvýšit vaše šance při sázení, protože kdo víc ví, víc bere.

Oficiální podcasty sázkové kanceláře Fortuna vám přinášejí například analýzy výsledků jednotlivých utkání a zápasů, dávají vám tipy, na co sázet, a představí zajímavé sázkové příležitosti. A to přímo z pohledu expertů ze světa sportu a kurzového sázení.

Takže pokud chcete fandit, skandovat a ještě z toho finančně těžit pořádné pálky, nasaďte sluchátka a na YouTube nebo na Spotify studujte, jak na nejlepší požitek a výsledek ze sázení. Na koho jiného v tomto ohledu spoléhat, než na nejstaršího a nejlepšího poskytovatele sázek na našem území?

V podcastech se střídají ti největší experti na sport a kurzové sázení se zajímavými a váženými hosty, kteří vám svět sportu přiblíží ještě o něco víc. Vaše srdce pravého fandy se bude při poslechu a získávání nových a nových informací tetelit blahem.

Poslechněte si například velký rozhovor s trenérem české fotbalové reprezentace Jaroslavem Šilhavým, kde se dozvíte něco více o nominaci hráčů na Euro, ambicích českého týmu, koronavirových restrikcích i předzápasových rituálech.

Nenechte si také ujít zajímavý rozhovor s Luďkem Zelenkou a Petrem Švancarou, kteří vám představí jednotlivé aktivity, na něž se mohou klienti Fortuny během evropského šampionátu ve fotbale těšit, zkrátka se dozvíte vše podstatné. To a mnohem víc vám nabízí podcasty Fortuny!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

SDÍLET

Může Orbán po dvanácti vítězných letech prohrát? Sjednocenou opozici povede do voleb konzervativec z malého města

Karel Barták

Předsedu maďarské vlády Viktora Orbána musí politický vývoj posledních dnů překvapovat, a to spíš nemile. Jeho český spojenec Andrej Babiš ve volbách neuspěl, visegrádská spolupráce proto už nebude tím, čím bývala. A navíc jde spojená maďarská opozice do voleb v příštím roce s jednotnou kandidátkou, do jejíhož čela si o víkendu zcela nečekaně zvolila málo známého, ale o to nadějnějšího politika. Konzervativního starostu menšího jihomaďarského města Pétera Márki-Zayho. Ten některými svými postoji a vystupováním připomíná mladší verzi samotného Orbána, je ale jednoznačně proevropský. Jeho úspěch do předvolební situace vnáší zcela novou dynamiku a jisté je jen jedno – stratégové vládní strany na to zatím nejsou připraveni. Průzkumy veřejného mínění přitom dlouhodobě naznačují, že podpora vládní strany Fidesz a sjednocené opozice je vyrovnaná, obě chce volit okolo padesáti procent respondentů.

Přečíst celý článek
sinfin.digital